Microsoft uruchomił symulator, chociaż to być może za dużo powiedziane, Windows Phone 7 dla mobilnych przeglądarek. Wspiera iOSowe Safari, więc wystarczy udać się pod odpowiedni adres, aby zaznać tej przyjemności osobiście.
Sama koncepcja Windows Phone 7, o czym nie raz wspominałem, jest bardzo zacna. Niestety produkt zabijany jest przez niekonsekwencje giganta z Redmond. Nie dość, że nie potrafili przeforsować kilku ciekawych modeli UI wśród developerów, to na dodatek rozwój samego systemu ślimaczy się niemiłosiernie (…)
Czytaj dalej →