Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

iMagazine 2012/01 z recenzją m.in. Kindle już jest

· Wojtek Pietrusiewicz · 2 komentarze

Pojawił się najnowszy numer iMaga — pierwszy w 2012 roku. Od siebie mogę zaprosić do całości oraz moich własnych wypocin. W tym numerze znajdziecie:

  • Recenzja Kindle Classic
  • Flipboard dla iPhone
  • Społecznościówki mniejsze i większe

Napewno warte uwagę, dla sprzętowców, będą recenzje B&O BeoSound 8 oraz B&W Zeppelin Mini. Tymczasem zapraszam do wstępniaka:

Witamy w nowym roku. W 2012 roku!

Wszystko wskazuje na to, że będzie to rok szczególny. Pierwszy rok bez Steve’a Jobsa. Będziemy obserwowali, jak ukształtuje się rynek oraz jak zmieni się Apple, w którym nie będzie u sterów wizjonera i perfekcjonisty. Z niecierpliwością oczekiwać będziemy nowości, które zaproponuje firma oraz odpowiedzi konkurencji.

Na naszym poletku też będzie ciekawie. W Polsce, jako bodaj pierwszym kraju na świecie, iPady wejdą do wyposażenia parlamentarzystów. Będziemy to bacznie obserwować.

W końcu, rok 2012 będzie ciekawy pod kątem zaplanowanego przez Majów, z resztą już bardzo dawno temu, końca świata. Zobaczymy jak będzie, niewątpliwie temu zjawisku też planujemy się przyjrzeć ;-)

Jak widzicie będzie się działo, a my, iMagazine, mamy zamiar aktywnie w tym uczestniczyć.

Początek roku sprzyja również podjęciu postanowień noworocznych – czy już to zrobiliście? Czy spisaliście sobie cele, które chcecie osiągnąć w tym roku? My swoje już mamy – chcemy wciąż dostarczać Wam najlepszy magazyn dostępny na rynku. A prywatnie, może jeszcze do tego zrzucić parę zbędnych kilogramów…?

Wszystkiego najlepszego w nowym roku!

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.