Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Audiobook Steve’a Jobsa bije rekordy

· Wojtek Pietrusiewicz · 5 komentarzy

Być może zauważyliście problemy z pobraniem biografii Steve’a Jobsa z Audioteki w dniu premiery. Transfer szedł w ślimaczym tempie, ale szedł. Po przeczytaniu informacji prasowej Audioteki, jestem w szoku, że im serwery nie padły.

W ciągu pierwszych godzin sprzedaży, liczba pobrań audiobooka z polską wersją biografii Steve’a Jobsa osiągnęła wartość 2 książek na minutę. To najlepszy wynik w historii serwisu audioteka.pl i całego rynku wydawniczego. Po raz pierwszy sprzedaż książki audio może mierzyć się z wynikami papierowego odpowiednika.

Premiera biografii autorstwa Waltera Isaacsona została przyśpieszona na 17 listopada, a miała się odbyć dopiero za trzy dni. Udostępniliśmy Wam, w ramach podcastu, jej fragmenty, które musieliśmy zdjąć po zmianach w umowie licencyjnej. Sam zdecydowałem się na wersję elektroniczną w oryginale, ale jeśli jeszcze nie kupiliście książki (w jakiejkolwiek formie) to koniecznie to zróbcie — czyta się ją lekko niczym przyjemną fikcję, a do tego niemiłosiernie wciąga!

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.