Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Śnieg na drodze — panika za kierownicą

· Wojtek Pietrusiewicz · 4 komentarze

Na drodze biało, a za kierownicą panika. Autentycznie przeraziłem się tym co się dzisiaj działo rano na drogach Warszawy. Kierowco! Zainwestuj w naukę jazdy w trudniejszych warunkach — wszystkim to wyjdzie na dobre!

Przy okazji polecam przeczytanie mojego wpisu pt. „Drogowe Szaleństwo” z 2009 roku.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

  • Anonim

    Zainwestuj w opony zimowe rzekłbym!

  • Przede wszystkim ludzie mają jeździć bezpiecznie. Jeżeli oznacza to powoli, trudno. Ważne żeby nie przeceniać swoich możliwości…Denerwują mnie komentarze różnych pseudo-schumacherów, jak to inni nie umieją jeździć bo spadł śnieg czy deszcz…Już widziałem co potrafią kilka razy w swoim życiu. Niemcy np. na śniegu jeżdzą bardzo powoli. Wstają pół godziny wcześniej niż normalnie, bo wiedzą, że nie dojadą w takim tempie jak zwykle. Nikomu się nie spieszy, kierowcy są dla siebie mili (czytaj: ustępują, wpuszczają – a nie trąbią, wyzywają od najgorszych itp. co jest nagminne w naszym pięknym kraju). Dlatego jeszcze raz: spadł śnieg – jedź ostrożnie…

  • Anonim

    Czy ja dobrze rozpoznaje na tym filmiku (http://www.makoweabc.pl/2009/08/s-jak-super-pierwsze-wrazenia-cz-ii/) po perforowanej kierownicy i zegarach produkt z Inglostadt? Z czterema pierscieniami na chlodnicy i zapewne przypiskiem S5 ? A jesli sie myle, to naprowadz mnie prosze ;)

  • Ingolstadt. One ring to rule them all. Ale nie S-ka. Toż to za słabe dla freaka motorozacyjnego. ;-)