Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Microsoft Office dla iPada już niedługo?

· Wojtek Pietrusiewicz · 7 komentarzy

Matt Hickey:

The app’s user interface is similar to the current OneNote app, but it has hints of Metro, the new design language that can be seen in Windows Phone and in the as-yet-released Windows 8 desktop operating system.

To będzie krok, który nie tylko pomoże Microsoftowi poważnie zaistnieć na iOS, ale również przyśpieszy adaptację iPadów w warunkach korporacyjnych.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

 • Będzie albo nie będzie. Ludzie z Microsoft z którymi w tym temacie rozmawiałem nabierają wody w usta. Nie wiem czy to byłoby dobre dla MS wypuszczać takie oprogramowanie w momencie wprowadzania swoich własnych tabletów z Win8. Z drugiej strony dla Apple też nie jest to za dobra sytuacja – może to poważnie zagrozić ich iWorkowi na iOS, który i tak całkiem dobrze radzi sobie z plikami z Office.

  Anyway czas pokaże jak będzie.

 • To teraz znowu twierdzą, że to jest jednak od nich ? Gdzieś tam można było przeczytać: „to co jest na zdjęciu nie należy do Microsoftu”

 • damian foltynowicz

  Ja myśle że to będzie wersja z bardzo okrojoną funkcjonalność pakietu office na ipada , bo jesli nie to będzie to jak zagrać w rosyjską ruletkę automatem 

 • Konkurencja zawsze jest dobra dla klientów. Może Apple dorobi synchronizację pomiędzy iWork dla iOS i OS X, może M$ zrobi office dla ludzi (w stylu aplikacji iOS) zamiast wielkiej i ociężałej kobyły.

  Masz rację czas pokaże.

 • Pingback: Ciekawe programy z AppStore – Część 136 | iPod.info.pl — iPod, iPad, iPhone - Blog informacyjny()

 • 1. Jeżeli MS faktycznie planuje wydać office na iOS to po co temu zaprzeczają? Według plotki za dwa miesiące będą to musieli odkręcać…

  2. Rozpoczęcie sprzedaży Worda w wersji zbliżonej do desktop (np. w pełni obsługującej track-changes i komentarze) to jak uruchomienie prasy drukującej pieniądze. Biorąc przykład z Omni Group – jeżeli zaoferowaliby dobry produkt to każdy element (Word/Excel, bo chyba nikt nie liczy na Outlook) może kosztować $50.

  3. Czy ktoś może potwierdzić, czy deweloperzy na iOS nadal nie mogą używać więcej niż kliku z góry narzuconych (przez Apple) czcionek? To byłaby jednak jakaś limitacja dla Worda.

 • Pingback: Tajemnica brakującego przycisku Home w iPadzie | Makowe ABC()