Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

iPhone 4G/HD — fake or not? [update]

· Wojtek Pietrusiewicz · 7 komentarzy

Engadget informuje, że znaleziono telefon na podłodze w barze w San Jose. Telefon znajdował się w pokrowcu od modelu 3G. Nie posiadają na jego temat za wiele informacji, ale wiemy to: ma kamerę z przodu obudowy, 80GB pamięci (flash?) oraz się nie bootuje w tej chwili. Oczywiście na tą chwilę nie wiadomo czy to model produkcyjny czy też prototyp.

Chodzą dodatkowo plotki, że następca modelu 3GS ma pojawić się już w czerwcu w USA. Wysunięto takie wnioski na podstawie faktu, iż pracownicy AT&T mają zakaz brania urlopów w tym miesiącu. Poprzednio prezentacje kolejnych modeli iPhone miały miejsce w lipcu.

Potencjalnym potwierdzeniem tego może być informacja, że Apple zarezerwował Yerba Buena Center for the Arts na 22. czerwca 2010. Przypominam, że w tej samej lokalizacji odbyła się premiera iPada oraz m.in. ostatnich iPodów.

Osobiście nie jestem przekonany do designu — zbyt podobny do wszystkiego innego na rynku. Kamera na przedzie też mnie nie interesuje … miałem takową w Nokii i skorzystałem z niej dosłownie 3 razy.

A Wam jak się podoba? Fake czy nie?

Update:

Jeden z redaktorów na pierwszych nieoficjalnych zdjęciach iPada znalazł w/w iPhone. Joshua Topolsky jest przekonany, że to jest prawdziwy iPhone 4G/HD. Zresztą zobaczcie:

Aby było bardzo oczywiste:

Powiększcie sobie zdjęcie (klik!) i zerknijcie na prawy górny róg nad białym kwadracikiem. To róg telefonu ze zdjęć na górze tego wpisu.

Zmiana opinii? Jednak not fake?

Źródła: Engadget, Electronista i TUAW
Zdjęcia: Engadget.com

Update źródło: Engadget

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.