Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Aplikacje na iPhone – Convert

· Wojtek Pietrusiewicz · 1 Comment

Konwerter wszelkich liczb na … inne liczby zawsze się przydaje – czasami po prostu człowiek nie pamięta wszystkich przeliczników kilowatów na konie mechaniczne. A może po prostu nie chce pamiętać? Może i przez takie aplikacje społeczeństwo staje się głupsze, ale przynajmniej w głowie pozostaje więcej miejsca na istotniejsze rzeczy.

ConvertConvert

Panowie z Tap Tap … Tap zrobili kawał dobrej roboty – nie dość, że stworzyli atrakcyjny produkt, który spodoba się wszelkim metroseksualnym to na dodatek jest cholernie przydatny. Również inteligentni inaczej powinni sobie poradzić z obsługą tej aplikacje dzięki przejrzystemu interfejsowi oraz wyjątkowemu szkle powiększającemu. Na powyższych przykładach wyraźnie widać, że tekst w podświetlonym polu jest większy od pozostałego dostępnego na rolce. Tworzy to naprawdę atrakcyjny wizualnie efekt. Kolejnym jest efekt animacji niebieskiej strzałki, gdy klikniemy na prawą stronę powyższego i również prawego przykładu – doprawdy bosko się na to patrzy.

Convert

Aplikacja pozwala nam również na kopiowanie wartości liczbowych z pól oraz posiada dodatkowo kalkulator, gdybyśmy akurat przypadkiem nie potrafili odjąć 10 od 20, czego byłem świadkiem przy hotelowej recepcji raz – nie powiem w jakim kraju, bo posądzicie mnie o coś złego. Słusznie zresztą.

Pomimo tych wszystkich problemów w kraju za Wielką Wodą, są ludzie którzy jednak potrafią coś zrobić. A robią wiele … może nawet poznacie kilka twarzy.

Brak oceny bardzo dobrej wynika z faktu, że brakuje symbola PLN w dziale walutowym (automatycznie aktualizowanym). Gdyby nie to, aplikacja dostałaby pełne noty.

Ocena: 4 / 5

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.