Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Nowe akcesoria Apple – ładne i brzydkie

· Wojtek Pietrusiewicz · 15 komentarzy

Są chwile, kiedy zupełnie nie rozumiem Apple. Raz wprowadzają akcesoria dla swoich telefonów, a innym razem nie. Czasami są ładne, innymi nie. Weźmy nowe obudowy do modelu 5s, które widać powyżej… Mają jeden ogromny problem, a są nim kolory. Dlaczego smutne, nudne i biznesowe? Dlaczego nie wprowadzili zwariowanych kolorów również dla tego modelu? Tym samym, dla mnie osobiście, są tylko dwie opcje, zakładając, że chciałbym go posiadać – kolor czarny lub czerwony (Product) RED.

Wszystkie mają jednak ogromną zaletę – są wykonane ze skóry, a słuchając osób, które już miały je w rękach, są bardzo wysokiej jakości. Zastanawiam się właśnie nad takowym dla mojej Żony, do jej iPhone’a 5. Tak – pasują również do starszego modelu.

iPhone 5c case

iPhone 5c cases

Model zaprezentowany dla 5c skojarzył mi się automatycznie z grą, w którą grałem 25 lat temu – Connect Four. Ta gra nie zachwycała pięknością, chociaż była fajną łamigłówką dla dzieciaków. Na powyższym zdjęciu widać kolorowe obudowy nałożone na model biały – tragedii nie ma. Dramat dopiero rozpoczyna się jak zaczniemy tworzyć dziwne kombinacje. Cóż – może dla dzieciaków to też będzie fajna zabawa, pomimo że mi kompletnie nie leży. Znacznie gorsze jest natomiast zasłonięcie napisu iPhone oraz informacji technicznych pod spodem. Nie chodzi o sam fakt ich zasłonięcia, ale o to, że napisy prześwitują przez dziury, tworząc napis „non”. Ciekawy jestem też czy kurz będzie rysował obudowę tak jak miał to okazję robić przy prawie każdej innej obudowie do wszelkich modeli telefonów.

Ja jestem na non, a Wy?

Docki

iPhone 5c 5s dock

Raz są, raz ich nie ma. Być może to akurat dobry krok, bo pomimo, że te od Apple nie są idealne, to dotychczasowe modele były lepsze od konkurencji, a przynajmniej w przeważającej większości. Szkoda tylko, że zdecydowali się na dwa różne modele. Finansowo na pewno lepiej wyjdą na dwóch różnych, ale mogliby zastosować swoją własną filozofię i stworzyć produkt uniwersalny. Chociaż często jest tak, że jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego. Ech…


Kupujecie jakieś akcesoria do swoich 5sów i 5ce…ów?

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.