Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Zmianom koniec na najbliższy czas …

· Wojtek Pietrusiewicz · 6 komentarzy

Wczoraj w nocy, nagle naszło mnie na zmianę serwera, na którym stoi Makowe ABC. W ramach tego samego providera, czyli Blacknight Solutions — nie dość, że mają świetną nazwę to przy okazji zapewniają dobry support i bardzo konkurencyjne ceny — przeniosłem się na nowy serwer, który powinien być w założeniu znacznie mniej obciążony od poprzedniego. Mam też nadzieję, że tym samym CDN będzie sprawniej z nim współpracował przy przerzucaniu nowych materiałów. Ale miałem o czym innym pisać …

Zastanawiam się od paru tygodni czy znowu nie wrócić do białego tła, które tak długo było tutaj obecne, przy tym samym układzie, który jest teraz na stronie. Zastanawiam się nad tym już na tyle często, że prawdopodobnie, znowu niespodziewanie, przysiądę do grzebania w kodzie.

Co do wczorajszych zmian … wszystko dzisiaj już powinno działać prawidłowo. Największym problemem było przerzucenie kilku gigabajtów zdjęć i mam nadzieję, że niczego nie przegapiłem. Jeśli znajdziecie jakieś problemy lub braki to odezwijcie się proszę w komentarzach, na mailu lub Twitterze.

Smacznego i do jutra …

Zdjęcie: Willem

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.