Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Design nie musi ulegać drastycznym zmianom, aby być nowoczesnym [uaktualniono]

· Wojtek Pietrusiewicz · 6 komentarzy

Jeremy Clarkson1:

Porsche tyle lat w złym miejscu montuje silnik, że doprowadzili zachowanie samochodu do perfekcji, a przy okazji złamali prawa fizyki.


 1. Parafrazuję.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

 • MDW2

  Co prawda Porshe to nie Dodge Challenger HEMI ale też chętnie przyjąłbym taki prezent. :)
  A co do samego stwierdzenia Clarksona to bardzo mi się podoba i trudno się z nim nie zgodzić. No i chyba wszyscy wiemy dlaczego je tu wrzuciłeś. :) Skojarzenie z Apple i iPhone przychodzi chyba każdemu na myśl. :)

 • Nie wiem czy jest sens cokolwiek próbować tu udowadniać.

  Niektórym się wydaje, że iPhone będzie „innowacyjny” tylko wtedy, jak będzie wyglądał inaczej. I co roku narzekają, że nic się nie zmieniło.

  Być może usatysfakcjonowała by ich zmiana ekranu na trójkątny, bo to „nic się nie zmieniło” jest tak silne, że mówili tak nawet po premierze iPada (wtedy komentarze mówiły, że to tylko większy iPod touch i żadna to innowacja).

 • SSebastian

  Dobry przykład. Nieprzekonanych nie przekona, reszta nie oczekuje kolejnej rewolucji. I chyba właśnie słowo „REWOLUCJA” jest tutaj kluczem. Pierwszy iPhone zmienił obraz rynku smartphonów – przy okazji procesu Apple-Samsung można było obejrzeć stosowne obrazki – i każdy producent podążył drogą odkrytą przez Apple i była to rewolucja. Co ciekawe rewolucja ta została szybko i dobrze przyjęta przez użytkowników. Był to moment który całkowicie zmienił rynek telefonów i nasz sposób ich używania. Później słowo rewolucja było już używane na wyrost: Siri, Retina to EWOLUCJA która poprawia komfort używania urządzenia. Obecnie po każdej premierze iPhona słychać jęk zawodu, że nie ma rewolucji, ale gdyby była to z kolei byłby jeszcze większy jęk zawodu, że znów trzeba od początku uczyć się wykorzystywać urządzenia, że nie ma kompatybilności (chyba tylko Microsoft ciągnie ten bagaż wstecznej kompatybilności) z aplikacjami i starszymi urządzeniami itd… .

 • Jestem zainteresowany tylko pierwszymi trzema :)

 • W moim przypadku model 964 Turbo 3.6. :-) Tylko 1500 wyprodukowany na cały świat. Rarytas.

 • exilex

  Osobiście wymiotuję komentarzami „nowy iPhone to nuda…”. Pewnie większość tak piszących dowartościowuje swoją osobę (czytaj: wiedzą lepiej niż inżynierowie i projektanci z Apple). Narzekają, marudzą a co drugi w „łapie” dzierży telefon z jabłkiem…