Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

NYPD ma specjalny oddział do odzyskiwania iPhone’ów →

· Wojtek Pietrusiewicz · 11 komentarzy

Carl Franzen:

The NYPD team reportedly lets Apple know when a device is reported stolen and tries to pass along to the company the device’s International Mobile Equipment Identity number, or IMEI. Apple then uses the IMEI number to locate the device and provide realtime tracking information to officers, according to The Post. The NYPD even managed to track one stolen iPad all the way to the Dominican Republic, though the article says 74 percent of stolen devices are recovered within the five boroughs.

Nasze oddziały za to umieją obsługiwać suszarki jak nikt inny.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

 • duchu

  Które do tego jeszcze nie działają tak jak powinny ;)

 • „Nasze oddziały za to umieją obsługiwać suszarki jak nikt inny.” żenujące podsumowanie widać apatię do Policji u Wać Pana pewnie przykre doświadczenia, czyżby za ciężka gira? Tak informacyjnie telefony komórkowe są najłatwiej, najszybciej i najczęściej odzyskiwane, ale skąd Waść możesz to wiedzieć pewnie nie ma takiej aplikacji na iphona czy maca. Zresztą cały ten nius zakrawa na kipnę tam, trzeba specjalny oddział powołać do najprostszych spraw to raczej nie świadczy dobrze o ichnich organach ścigania.

  Kolejna złota myśl „Które do tego jeszcze nie działają tak jak powinny ;)” a jak mają działać prawidłowo w tym pogańskim kraju z tak marnym budżetem, brakuje na policjantów, brakuje na nfz, brakuje na … itd.

  Płytkie te Wasze poglądy.

 • Naucz się podstaw kultury.

 • @Moridin:disqus i to wszystko?

  hmmm zdaje się z tym „Płytkie te…” zaszalałem to było za delikatne.

 • Marcin Dmochowski

  Samochodów na drogach jest więcej niż iPhone’ów. Wykroczeń na drogach jest więcej niż kradzieży iPhone’ów. A suszarki są nieszkodliwe przy przepisowej jeździe :P

 • Serio nie rozumiesz że nie chodzi o mandaty tylko o to czym policja się zajmuje zamiast rozwiązywać przestępstwa?

 • Marcin Dmochowski

  Serio nie rozumiesz, że drogówka nie zajmuje się rozwiązywaniem przestępstw?

 • Gdyby oni wlepiali mandaty za wjeżdżanie na rondo bez możliwości zjechania i tym podobne wykroczenia to byłoby już coś. Niestety, często widzę gdzie i czym się zajmują w stolicy … To marnotrawienie kasy. A jak są potrzebni to trzeba czekać 3-4 godziny.

 • Marcin Dmochowski

  No niestety, nie wlepiają też mandatów za złe parkowanie ani nie odholowują źle zaparkowanych samochodów. Widziałeś jak wygląda w ciągu dnia Pańska na odcinku za żelazną, gdzie kończy się strefa (na szczęście w Kwietniu rozszerzą o ten fragment strefę)?
  Czekasz 3-4 godziny nie dlatego, że siedzą na pączkach, tylko dlatego, że jest ich za mało a dodatkowo pewnie dyspozytornia źle działa.

 • Właśnie problem w tym, że to robią u mnie pod domem. :)

 • Marcin Dmochowski

  Dla Ciebie problem, że to robią, a dla mnie problem, że nie robią tego u mnie pod domem :P