Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Windows 8 nieźle się zapowiada; dramat jednego usera →

· Wojtek Pietrusiewicz · 6 komentarzy

Tomek Bryja:

Dzisiaj od rana rzeczywistość okazuje się jednak brutalna i bezlitośnie przypomina złote czasy Windowsa Millenium. Zaczęło się od tego, że w Outlooku przestało działać wyszukiwanie wiadomości (…)

Dziennik zdarzeń systemowych to prawdziwa jesień średniowiecza – widać, że aktualizacja nie przebiegła bezproblemowo i system najprawdopodobniej nadaje się do kasacji, inaczej duchy tej operacji będą prześladować go do czasów Windowsa 9. Ogólnie doświadczenie jest głęboko rozczarowujące, szczególnie jeśli dorzucić do niego resztę problemów nowego Windowsa.

Tak sobie myślę, że mój Thinkpad pozostanie z Windows 7. Jeśli mam się dodatkowo martwić brakiem driverów i fuckupami, to podziękuję. Tak swoją drogą to nie pamiętam, aby ktokolwiek miał tego typu dramaty przy OS X, pomimo że problemy się zdarzały. Tyle, że rozwiązanie ich jest dziesięciokrotnie prostsze.

via @genuineoleey

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

  • Ja miałem przy aktualizacji do Mountain Liona problem typu ustawienia części aplikacji i układ Launchpada (łącznie z folderami) poleciały sobie w kosmos.

    A co do samej windy – aktualizacja ze starszej wersji nigdy nie była dobrym pomysłem, a już zwłaszcza przy takich kombinacjach jak łączenie konta w domenie (typowo firmowe) z Live ID (typowo domowe) czego zapewne nikt nie przetestował. Więc niewątpliwie przynajmniej część kłopotów autor ma na własne życzenie …

  • Pan Jabu

    Zgadzam się z Przedmówcą :) Instalacja Windowsa _tylko_ na czysto. Instalowanie w postaci aktualizacji to proszenie się o kłopoty (im bardziej system zaśmiecony, tym bardziej prawdopodobne).

  • A gdzie Twoja, Wojtku, teoria o zasyfionym komputerze? Jeden przypadek dotyczący nieoficjalnej wersji systemu to chyba zbyt mało na wyciągnięcie generalnych wniosków? :-)

  • Dramat i horror! nie przesadzasz z tragizowaniem trochę?

  • Szukam kolejnych. ;-)

  • A może to Ty nadinterpretujesz? Wiesz … Gdyby szlag trafił mi całą instalację wraz z konfiguracją oprogramowania to lekko bym się zdenerwował. :)