Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Macuser porzuca iPada i MacBooka na rzecz Windows 8 →

· Wojtek Pietrusiewicz · 21 komentarzy

David Pierce:

My MacBook Air and my iPad are basically my fifth and sixth limbs. I rarely go anywhere without them, I use each for hours every day, and in general I’m really happy with both of them.

Come October 26th, though, I’m ditching them both. I don’t know yet if I’m buying a Microsoft Surface or a Lenovo ThinkPad Tablet or an Asus Transformer Book, or something else entirely. But I’m buying a Windows 8 device as my only computer, and I can’t wait.

Bardzo ciekawy artykuł, w którym David tłumaczy dlaczego Windows go urzekł. Pozostawia jednak dwie furtki i to co za nimi jest niewiadomą oraz ważniejsze od jego całej przesiadki. Pierwszą jest fakt, że nie jest jeszcze pewny na jaki hardware się zdecydować i zakłada, że chociaż jeden produkt będzie warty swojej ceny. Tutaj mam obawy do wagi, wygody i czasu pracy na baterii. Drugim problemem są aplikacje. Niestety, ale dotychczasowe odpowiedniki tych, które używam są tragiczne. Chciałem napisać, że mało inspirujące, ale to byłoby kłamstwem. Na szczęście, ten problem dotyczy każdego z osobna i w innym zakresie.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.