Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Woz: Android jest lepszy?

· Wojtek Pietrusiewicz · 4 komentarze

Michał Majchrzycki:

Współzałożyciel firmy Apple – kocham iPhone’a, ale Android jest lepszy.

Oryginał by Dan Lyons:

Woz says he still thinks Apple’s iPhone is the best overall smartphone, but he says there are ways in which Android has leapt ahead of Apple.

Moje tłumaczenie:

Woz nadal uważa, że Apple’a iPhone jest ogólnie najlepszym smartphonem, ale mówi że są dziedziny, w których Android wyprzedził Apple’a.

Google Translate:

Woz twierdzi, że nadal uważa, że ​​iPhone firmy Apple jest najlepszą ogólną smartphone, ale mówi, że istnieją sposoby, w których Android skoczył przed Apple.

„Slight difference,” a we wpisie robi się jeszcze ciekawiej.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

 • Anonim

  Android jest lepszy bo nie jest od Apple. Tak mniej więcej wyglądają artykuły w polskiej blogosferze jak ją sobie czytam od czasu do czasu. Merytorycznie nie musi być już z sensem ważne, że jest wpis Google vs Apple. ;)

 • duchu

  Niestety ale masz racje. Podobna sytuacja jest przy apple vs samsung

 • Anonim

  Hahhahahah. Od zawsze byłem fanem „kreatywnych tłumaczeń” ale to już naprawdę żenujące…

 • Generalnie racja, bo zawsze znajdzie się jakaś egzotyczna dziedzina, w której jakiś produkt będzie lepszy od innego. To samo jest w kwestii Mac OS X vs. Windows. Windows ma na przykład przewagę w tym, że istnieją na niego programy, których nie ma i nigdy nie będzie dla Mac OS X (np. rewelacyjny FL Studio). Ale to są niszowe zastosowania. W standardowych zastosowaniach Windows jest zerem w porównaniu do Mac OS X.

  Podobnie może być z iOS i Androidem. W pewnych, konkretnych zastosowaniach Android może mieć przewagę, ale generalnie iOS’owi może buty pastować…

  Ale zawsze znajdzie się garstka tych „wolnych” i „nie skażonych”, którzy kupią cokolwiek, byle nie było to szatańskie Apple. Nie ważne, że w połowie funkcjonalne, marne i toporne. Najważniejsze, że nie od Apple ;)