Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

"Android skopał tyłek Apple"

· Wojtek Pietrusiewicz · 2 komentarze

Android skopał tyłek Apple (…) i wszystko wskazuje na to, że to będzie najszybciej rozwijająca się platforma mobilna w następnych latach.

„Apple zmienia zdanie bo …” na AK74

Będzie to zapewne jedna z liczniejszych platform w najbliższych latach, ale to nie dziwne skoro każdy i ich wujek produkuje telefony oparte na tym systemie. Bo jest darmowy. Jeśli Google nie pozbiera się, będzie to również jedna z najszybciej upadających platform — fragmentacja, ograniczony Android Market, brak przystosowania do tabletów i wiele innych problemów.

The iPhone is also the gift that keeps on giving: 77% of iPhone owners say they’ll buy another iPhone, compared to 20% of smartphone customers who say they’ll buy an Android phone.

CNNMoney

Slight difference. Brakuje jeszcze tylko informacji ile osób spośród wszystkich użytkowników smartphone’ów chce przesiąść się na platformę Apple.

Należy również pamiętać, że mnóstwo osób (sam znam kilka) mają telefon na Androidzie, bo taki dostali za złotówkę. Korzystają z niego dokładnie tak samo jak z najprostszej Nokii. Android jak na razie nikomu nie skopał tyłka … Apple zarabia kokosy na dziale mobilnych urządzeń i pod względem integralności i jakości iOS nikt mu jeszcze długo nie podskoczy.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.