Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Samsung Galaxy S II [zdjęcia]

· Wojtek Pietrusiewicz · 2 komentarze

Recenzja nadal się tworzy — przed chwilą przekroczyłem 2,500 słów i nie wiem kiedy nastąpi koniec. Aby nie trzymać Was za długo w niepewności postanowiłem opublikować zdjęcia telefonu wraz z krótkim komentarzem w tym osobnym wpisie, bo tamtem ze wszystkimi screenshotami i tak będzie bardzo długi.

Galeria

Klik powiększa zdjęcie.

Przód powala na kolana. Czarny ekran, brak logo (w „sklepowych” sztukach niestety jest) oraz czarny chrom — zabójcza kombinacja.

Perforowany tył wygląda przyzwoicie, ale dotyk przynosi już gorsze skojarzenia. Plastik wkoło jest gładki i niespecjalny … na szczęście mało go jest.

Aparat znajduje się na środku górnej części odwrotnej strony … wygląda całkiem całkiem, a zdjęcia robi nie gorsze.

Tak wygląda matryca Super AMOLED Plus w Galaxy S2 — na szczęście jest bardziej tradycyjne ułożenie pikseli. Szkoda, że nie ma wyższej rozdzielczości, bo wtedy byłaby to prawie najlepsza matryca na rynku.

Matryca z iPhone 4 dla porównania. Piksele są dopiero widoczne w trybie makro — patrząc normalnie nie widzę ich zupełnie. W Samsungu niestety tak.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

  •  Racja przód robi wrażenie, nie powiem że lepszy od iPhone 4 ale nie zjadę kogoś kto powie że ładniejszy :) Co do tyłu, jest ładnie ale szkła nic nie przebije, jednak szkło najlepiej odbija światło, no i ten aparat…. Zatrzymali się 5 lat temu jeśli chodzi o design, nigdy nie strawię takiego wyglądu aparatu.
    Czekam na recenzję bo wg. mnie Samsungi Galaxy to chyba najbliższe doskonałości iPhone’a telefony, gdzie Galaxy S II, jeszcze bardziej się zbliża do iPhone’a, szkoda tylko że to Android :P
    Koniecznie napisz coś więcej o wrażeniach z tego ogromnego ekranu, i jak ma się to względem 3,5 inch, i czy sam telefon jako że jest większy czy w jakiś sposób to przeszkadza?

  • To najlepszy smartfon na rynku! Mam go od 2 dni i jestem zachwycony! To,że ma tylko 800x480p,a nie tyle co iPhone 4 to dobrze bo filmy i zdjęcia się niepixelują,a plastik to +(ubadnie-to się wymieni) i  ta waga 116gram przy 4,3 cala w dodatku najcieńszy i najszybszy smartfon ever!
    Polecam! Na allegro za tydzień,dwa kupisz za 1600-1700zł.