Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Emporia V35 dla naszej Mamy

· Wojtek Pietrusiewicz · 2 komentarze

Przeglądałem dzisiaj różne strony w poszukiwaniu informacji kiedy w Polsce pojawi się nowa Motorola Droid 2 R2-D2 Edition — obowiązkowo kolekcjonerska pozycja dla każdego fana Star Wars George’a Lucasa.

Nie znalazłem w każdym razie nic wartościowego, ale moją uwagę przyciągnęła względnie elegancka1 Emporia V35. Informacji niestety wiele na jej temat nie znalazłem, ale jest to bodajże pierwszy telefon, na który się natknąłem, spełniający wymagania mojej Mamy — duże czytelne klawisze i brak zbędnych wodotrysków!

Ciekawe czy na niej można w ogóle SMSować? :-)

  1. Na zdjęciu przynajmniej.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

  • Jestem szczęśliwą posiadaczką telefonu emporiaElegance i muszę przyznać, że rzeczywiście jest to telefon dla mamy, choć ja już jestem babcią. Duży wyświetlacz z dużą czcionką, wyraźnie widoczne litery i cyfry. Klawisze łatwo wyczuwalne duże i wygodne do wybierania numerów, jednocześnie ekran posiada wyświetlacz typu OLED czyli organiczne diody elektroluminescencyjne, które cechuje duża jasność, co znacznie ułatwia czytanie sms nawet bez okularów, jak również sprawdzanie numeru kto do nas dzwoni. Blokada klawiszy i przełączanie na funkcję sms odbywa się za pomoca bocznych przycisków. W sumie telefon prosty w obsłudze, służący do odbierania rozmów, prowadzenia rozmów z najbliższymi nadawania sms, i więcej gadżtów mi nie potrzeba, inne opcje gadżetowe pozostawiam wnukom.

  • Oooo dzięki za słowa i recenzję — przekażę dalej. :-)