Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

iPhone OS 4 — potknięcia bety

· Wojtek Pietrusiewicz · 4 komentarze

W tym temacie będę sukcesywnie umieszczał znalezione problemy dotyczące iPhone OS 4.

Pierwsze problemy — 8/04/2010

 1. iTunes 9.1 nie potrafi poprawnie zobaczyć iPhone.
 2. iPhoto nie potrafi odczytać zdjęć z iPhone — można jest natomiast wysłać mailem bez problemów.
 3. Photos.app na iPhone nieprawidłowo wyświetla zdjęcia które wrzuciłem wcześniej. Jakby wyświetlał miniaturki na pełnym ekranie zamiast pełnych zdjęć. Być może restore telefonu to poprawi wraz z pkt. 1 i 2.

Dam znać w przypadku kolejnych problemów.


Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

 • Pingback: Tweets that mention iPhone OS 4 — pierwsze problemy | Makowe ABC -- Topsy.com()

 • grafmarr

  Nie chcę się czepiać, ale tytuł tego wpisu „iPhone OS 4 — pierwsze problemy” wygląda jak żywcem przejęty z jakiegoś „brukowca”. Ten iPhone OS 4 to nawet nie jest wersja beta, a tylko wersja Developer Preview. Pomiędzy tą wersją, a ostateczną, która wyjdzie latem jest jeszcze mnóstwo do zrobienia i jest to dla każdego developera jasne. Nie ma potrzeby epatowania czytelników problemami, które na tym etapie są nieuniknione.

 • Masz całkowitą rację. Jednak chciałem zrobić listę bardziej jako przestroga dla innych planujących upgrade. Jakaś sugestia co do mniej brukowcowego tytułu?

 • Peso

  Wykryty u mnie problem dotyczy tatheringu. W moim przypadku pozostaje on nieaktywny. Porownywalem z dokladnie takim samym iPhone’m mojego kumpla. U niego wszystko dziala poprawnie. Nie pomagaja zadne zabiegi i ponowne wgrywanie/zerowanie. Google rowniez pozostaja bezsilne. Dla osoby, ktora tak jak ja korzysta z tatheringu na codzien jest to przykra niespodzianka. Licze na to, ze w drugiej becie bedzie to poprawione.