Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Aplikacje na iPhone – Wild West Pinball

· Wojtek Pietrusiewicz · 0 comments

Wild West PinballWild West Pinball

iPhone reklamowany jako obecnie jedna z najlepszych platform do gier niekoniecznie sprawdza się w moim wypadku. Nie wiem czy jest to już kwestia wieku, słabego wzroku czy braku prawidłowej „hand-eye coordination” (koordynacji między rękoma, a oczami), jednak nuży mnie dłuższe garbienie się nad małym ekranem coby zyskać przewagę na wątpliwą inteligencją gier. Natomiast, gdy czekam na kogoś, na poczcie czy po prostu potrzebuję zabić chwilę nudy to proste i szybkie gry jak najbardziej podtrzmują moje zainteresowanie.

Wild West PinballWild West Pinball

Ostatnio wpadła mi w ręce rewelacyjna i jakże denerwująca Wild West Pinball. Fakt, że jest darmowa na pewno nie było mi obojętne, jednak po paru dniach grania chętnie zapłaciłbym za nią parę euro, gdyby miała więcej stołów czy opcji.

Obsługa jest tak intuicyjna, że nawet moja babcia poradziłaby sobie w ustanowieniu rekordu – pacnięcie palcem w lewą stronę ekranu operuje lewym „uderzaczem”, a prawa strona …. czekajcie na to … prawym! Bilę natomiast wybijamy przeciągając urządzenie przesuwno-wybijające w odpowiednim kierunku. Prościej już nie mogło być.

Grafika u mnie jest super płynna i szybka (iPhone 2G), miodność gry bardzo wysoka, a irytacja z powodu uzyskania jedynie 1.7 mln punktów podczas gdy w najlepszych wynikach online ktoś wystukał kilkaset milionów – delikatna i zachęcająca do dalszych prób.

Polecam!

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.