Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Mój zestaw do golenia od Harry’s – The Truman Set

· Wojtek Pietrusiewicz · 15 komentarzy

Jak część z Was zapewne wie, niedawno wyposażyłem się w zestaw do golenia od Muehle – maszynka za 75 PLN, pędzel za trochę więcej oraz mydło do golenia. Ten zestaw jednak nie jest wygodny w podróży, więc polowałem od jakiegoś czasu na sposób przywiezienia Harry’s z USA. Niedawno odezwał się Sebastian – czytelnik i słuchacz Nadgryzionych – z pytaniem o to gdzie kupić Muehle w Polsce. Dosyć szybko dogadaliśmy się na barter – on dostarczył mi komplet Harry’s, a ja jemu kupiłem zestaw Muehle. Przy okazji do torby włożył limitowaną serię Jacka Danielsa – bardzo Ci za to dziękuję Sebastianie i obiecuję, że dobrze go spożytkuję!

blogPW2_0189_2000px

Harry’s to absolutnie niesamowita firma. Po pierwsze, mają własną fabrykę żyletek w Niemczech. Po drugie, Truman Set kosztuje $15, a w środku jest maszynka, trzy ostrza, nakładka ochronna do podróży i krem do golenia. Komplet szesnastu zapasowych żyletek to dodatkowe $25. Ostatnio widziałem wyglądającego jak futurystyczna kupa Gillette Pro Glide Super Duper coś tam za 64 PLN. Wiem, że można go kupić taniej, ale nie zmienia to faktu, że zdzierają ze swoich klientów.

Na co dzień korzystam z Muehle i nadal będę z niego korzystał w domu. Na wyjazdy jednak będę zabierał Harry’s – zajmuje zdecydowanie mniej miejsca i jest też sporo lżejszy.

Więcej zdjęć zestawu wraz z dłuższym opisem znajdziecie tutaj, na Infinite Diaries.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.