Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Publiczna beta OS X Yosemite rusza jutro, 24/07/2014 – oto jak wziąć w niej udział

· Wojtek Pietrusiewicz · 17 komentarzy

Zgodnie z informacjami przekazanymi Jimowi Dalrymple bezpośrednio przez Apple, publiczna beta OS X Yosemite rusza już jutro, dnia 24/07. Pierwsza wersja będzie dokładnie taka sama jak Developer Preview 4, który pojawił się dla developerów w poniedziałek, 21/07/2014.

Z czasem jednak to się zmieni – wersje developerskie będą częściej uaktualniane, a publiczna beta rzadziej. Zapewne ma to celu uproszczenie procedury dla Apple – w końcu Ci pierwsi potrzebują nowych zmian, a Ci drudzy niekoniecznie.

Na obecną chwilę nie polecam korzystanie z OS X Yosemite na Waszym głównym komputerze. Nadal jest zbyt wiele problemów i nie wszystko działa tak jak powinno. Jeśli jednak zdecydujecie się na ten krok, i nie będziecie płakali, to pierwszym krokiem jest zapisanie się do OS X Beta Seed Program – opisywałem to bardziej szczegółowo tutaj lub po prostu możecie udać się na stosowną stronę Apple, tutaj. Jeśli z jakiegoś powodu chcecie zrezygnować z udziału, to stosowne informacje znajdziecie tutaj.

Osoby biorące udział w OS X Beta Seed Program nie będą miały dostępu do iOS 8, więc żadna z funkcji wymagająca tego najnowszego mobilnego OS nie będzie działała.

Zanim podejmiecie ten krok to polecam wszystkim przeczytanie moich artykułów Wszystko o OS X Yosemite” oraz „Wszystko o iOS / OS X Yosemite Extensions, który być może pomoże Wam podjąć decyzję o tym czy w ogóle chcecie go instalować. Przy okazji zapraszam do „Wszystko o iOS 8”.


Ważne linki


Źródło: The Loop, własne

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.