Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

OS X Beta Program dla wszystkich

· Wojtek Pietrusiewicz · 8 komentarzy

Dotychczas, aby móc korzystać z wersji beta OS X, trzeba było wnieść roczną opłatę w wysokości $99. To z założenia był program dla developerów, chociaż wielu decyduje się płacić pomimo, że nimi nie są. Od dnia dzisiejszego może to zrobić każdy – wystarczy mieć Maka i Apple ID.

Aby zarejestrować się do programu należy udać się pod ten adres i kliknąć odpowiedni przycisk. Zostaniemy poproszeni o zaakceptowanie odpowiednich umów, dzięki którym zobowiązujemy się niczego nie zdradzać publicznie i tym podobne. Po zarejestrowaniu się otrzymamy dostęp do aplikacji, którą należy zainstalować, a kolejne wersje OS X będą uaktualniały się poprzez Mac App Store.

Przypominam wszystkim, że to wersje beta, więc posiadające bugi czasami uniemożliwiające pracę czy uruchomienie niektórych aplikacji – różnie to bywa w każdym razie i nie należy takiego OS X instalować na komputerze, którym musi być niezawodny. Przypominam również, że marudzenie/narzekanie publicznie, że coś nie działa jest zabronione pod groźbą wyśmiania!

Apple zdecydowało się na ten krok krótko przed tegorocznym WWDC, więc niewątpliwie ma to związek z nowym OS X 10.10. Przecieków brak, więc jestem strasznie ciekawy co szykują!

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.