Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Wszystkie kolory iPhone 5S i 5C oraz film tego drugiego na YouTubie

· Wojtek Pietrusiewicz · 14 komentarzy

Ilość przecieków w temacie obu iPhone’ów (oraz iPada 5) zaczyna być przerażająco duża. Stoi to w kompletnej sprzeczności ze słowami Tima Cooka sprzed paru miesięcy, kiedy twierdził, że firma będzie podwajała starania utajnienia przyszłych produktów. Fakt, że wszystkie przecieki i plotki mają azjatyckie źródła, ale z tego powodu praktycznie wiemy czego spodziewać się na kolejnych keynote’ach.

20130821accn_002_cs1e1_800x

Zdjęcia porównującego wszystkie modele iPhone’a 5S wyciekło z japońskiego Weekly.ASCII.jp. Chciałbym w przyszłości zobaczyć porównanie sprzedaży, z podziałem na kraje, wszystkich kolorów. Na 99% biorę białego.

Pojawiło się również wideo, na których widać odporność 5C na zarysowania. A przynajmniej taki zamysł mieli autorzy, ponieważ operator kamery ma spore problemy ze złapaniem ostrości.

Powyżej możecie również obejrzeć unboxing rzekomych obudów do iPhone’a 5C, w każdym z kolorów. Plotki o czarnym modelu to ponoć ściema.

To kto kupuje różowego?

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

 • tomekczerski

  Jeśli 5C będzie miał taki sam aparat jak iPhone 5 to biorę w ciemno

 • Różowy to chyba dla Ciebie będzie ;-P

  Plotki plotkami, a nie ma i tak najciekawszej rzecz czyli czytnika na home butonie. Bardzo mnie ciekawi też jak wyjdą z baterią, liczę na co najmniej 10-13h w użyciu.

 • koglow

  Kurczę… Ja się zastanawiam nad białym albo czarnym :-)

 • Lukos

  Ten złoto/szampański kolor wygląda całkiem ciekawie w 5S, Nie jest typowo bazarowo-złoty kolor. Myślę że dużo osób zdecyduje się właśnie na ten kolor tylko po to aby pokazać że mają 5S.

 • Bartosz Górecki

  Coraz mniej podoba mi się kierunek obrany przez Apple – od eleganckiego telefonu z pięknym systemem do kolorowych plastików z minimalistycznym potworkiem. Co będzie dalej? Kolorowe, plastikowe iMaci z paskudnym OS X zrobionym na wzór iOS 7?

 • A co Cię to obchodzi? Ja nie lubię Porsche Cayenne, ale dopóki mają kasę, żeby produkować 911 to nie interesuje mnie co jeszcze sprzedają, aby móc to robić. :)

 • cyberangel1975

  ” Co będzie dalej? Kolorowe, plastikowe iMaci”
  To już było i wyglądały fantastycznie…

 • Bartosz Górecki

  Tak, wiem. Mam takiego do dziś. Współczesne aluminiowe są jednak bardziej eleganckie.

 • Bartosz Górecki

  Burzy mi to wizerunek Apple jako firmy produkującej piękne i wyjątkowe rzeczy. Firmy, od której można było kupować praktycznie w ciemno mając pewność, że dostanie się bardzo wysmakowany produkt. Poza tym od iOS 7, który kompletnie mi nie odpowiada wizualnie, nie ma już raczej odwrotu. Co więcej, ten paskudny wygląd już opanował iCloud i z pewnością nie ominie OS X. Przyszłość maluje się więc mało ciekawie.

 • cyberangel1975

  O elegancję iMaków raczej nie mamy się co obawiać a oburzenia z powodu plastikowych iPhonów nie rozumiem (aluminiowa wersja pozostaje).
  Jedyne czego można się doczepić to kolory same w sobie, są faktycznie paskudne (choć na powyższym filmiku ujdą w tłoku poza „różowym”, na wcześniejszych zdjęciach wszystkie wersje były koszmarne).

 • MarioFraszczak

  Tak apropo PORSHE 911 to wczoraj oglądałem Top Gear gdzie stwierdzili że ten model to nic innego jak przedłużenie …. faceta. Za jedyny i prawdziwy uważają 959 .Ja zdania nie mam – uwielbiam swoją MULTIPLE I :):):)

 • Bartosz Górecki

  Do kolorów mam najmniej zastrzeżeń – są żywe i takie jakieś radosne. Z pewnością lepsze od pasteli. Naprawdę paskudny jest tylko ten złoty-szampański.

  „…a oburzenia z powodu plastikowych iPhonów nie rozumiem…”

  Oby nie zrobiła się z tego rodzina, na wzór Samsunga Galaxy – 500 modeli, 1000 wersji, 5000 kolorów. :-D

 • Bartosz Górecki

  Eeeeee, Porsche może być co najwyżej przedłużeniem niemieckiego emeryta. Prawdziwy facet wybierze Ferrari. :-)

 • gaugustyn

  A to nie jest czasem jakis chiński cover dla iPhone’a 5? Bo cos mi sie tak wydaje :-p