Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Reeder dla iPhone w ostatniej chwili wychodzi z wsparciem dla Feedly i Feed Wrangler

· Wojtek Pietrusiewicz · 8 komentarzy

Przed kilkunastoma minutami pojawiło się uaktualnienie dla mojego ulubionego Reedera w App Store.

Dodano przede wszystkim wsparcie dla Feedly i Feed Wranglera. Aplikacja jest obecnie darmowa dopóki nie pojawi się jej kolejna wersja. To samo zresztą dotyczy wersji na OS X i iPada, które już się z niczym nie synchronizują. Całkowicie nowy Reeder będzie jak będzie i jeśli zamierzacie kontynuować z nich korzystać to odkładajcie pieniądze, bo nowa wersja będzie płatna. Jako, że przestałem RSSy czytać na iPhonie1 to specjalnie nie zależy mi na tym uaktualnieniu. Sam czekam na ciekawe aplikacje dla iPada, który jest obecnie moim preferowanym czytnikiem.

Digg Reader

Tak przy okazji, to wczoraj zapisałem się do Digg Reader — akurat miałem wolną chwilę — i bardzo podoba mi się, ale nie stanie się w najbliższym czasie moim centrum RSSów, ponieważ nie ma wsparcia dla aplikacji trzecich. Cóż — na razie pozostaje Feedly dla WWW i iPad oraz Reeder dla iPhone. Zobaczymy co będzie dalej …

 1. Poza wyjątkowymi sytuacjami.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

 • SSebastian

  Tyle, że Feedly dzisiaj chodzi kiepsko albo wcale

 • Bo się wszyscy przełączają. :-/

 • SSebastian

  sytuacja na iPadzie – Feedly nie działa, River of News będzie bezużyteczny do czasu wydania IOS7, Reeder będzie bezużyteczny do czasu wydania nowej wersji którą trzeba będzie kupić.

  Na OS X i Windows zostają przeglądarki.

  Ratuje mnie Reeder na iPhonie wydany w ostatniej chwili, ale dzisiaj rano musiałem sięgnąć po BlackBerry Z10 z gNewsReader

  Kolorowo nie jest

 • U mnie Feedly działa.

 • SSebastian

  Używałeś wcześniej, ja kiedyś się zalogowałem ale nie używałem. Na iPadzie najbardziej podchodziło mi River of News. Teraz pewnie Feedly ma przeciążone serwery. synchronizacja z Reederem i gNewsReaderem działa poprawnie. Na iPadzie synchronizacja z Newsify też działa, tylko natywna aplikacja wywala komunikat jak wyżej.

 • Tak, od paru miesięcy już chyba.

 • cyberangel1975

  Tylko dlaczego nie dało się tego zrobić z wersjami na maka i iPada…

 • DMatrzak

  Myślę że najbardziej stratny na migracji z GR będzie Reeder na iPada. Większość użytkowników najprawdopodobniej przeniesię się na Mr. Redera, zamiast czekać na nową wersję. Mr. Reder początkowo może zniechęcać dużą ilością ustawień, jednak w praktyce jest on dużo lepszy od Reedera. Na poczatku polecam tylko zmienić skórkę, oraz włączyć wyświetlanie artykułów na pełnym ekranie zamiast w małym oknie.