Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Znudzenie Apple

· Wojtek Pietrusiewicz · 5 komentarzy

@Kreativtek:

For the first time in my life I am not looking forward to following Apple's keynote. Everything is leaked, no surprises await.

Od wczoraj obserwuję jak wiele osób na Twitterze, i prawdopodobnie w wielu innych miejscach, narzeka na znudzenie tematyką dzisiejszego keynote'a. Rozumiem, że sam temat może się znudzić – informacji jest od zatrzęsienia. Nie rozumiem jednak jak można narzekać, co jest takie polskie, na coś czego się jeszcze nie widziało. iPhone jest nudny? iPod shuffle, nano i touch też? To po co w ogóle takie osoby śledzą temat? Po co udawać, że się ktoś interesuje technologią?

Co więcej, na przykładzie powyższych słów Kreativka, należy sądzić, że wszystko wiemy i że nic nas nie zaskoczy. Cóż – wszystko okaże się za kilka godzin, po których wszyscy będą wieszczyli koniec Apple, koniec iPhone'a1 i prawdopodobnie również koniec świata. Aha – akcje powinny spaść na łeb na szyję jutro, więc będzie dobra okazja do nabycia $AAPL.

  1. Microsoft już go nawet pogrzebał.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

  • Równie dobrze można zapytać „jak można się zachwycać czymś, czego się jeszcze nie widziało?” – a takich jest równie wielu;)

    Prawda, wszystko okaże się za kilka godzin. Ale myślę, że lepiej by było, gdyby zniechęcony Kreativtek został pozytywnie zaskoczony, niż rozczarowani wszyscy ci, o wielkich oczekiwaniach.

  • Ciekawe tez są artykuły na temat ‚firm domagających się wycofywania ze sprzedaży” iPhone 5 ….
    http://techtrendy.pl/title,iPhone-5-nie-trafi-do-USA,wid,14916073,wiadomosc.html?_ticrsn=3&ticaid=6f27a

  • Wszystkim tym, którym dokucza brak ekscytacji zwiazny z wyciekiem duzej ilosci informacji dot nowego iPhone’a proponuje ekscytowac sie tym, czy przecieki sie potwierdza. Apple jednak lubi zaskakiwac. Znow jest powod zeby zobaczyc keynote. Problem solved.

  • Ja tam osobiście nie mogę się doczekać keynota i nowego iPhona, jestem ciekaw czy będzie mógł konkurować jeśli chodzi o innowacyjność produktu w porównaniu do Lumii 920.

  • Napisał ” I am not looking forward to following Apple’s *keynote*”, nie ” I am not looking forward to following Apple’s *products*”. Poza tym, gdzie napisał, że iPhone jest nudny? Tym razem trochę zbytnio nadinterpretowałeś jego słowa.