Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Apple będzie musiał, czyli absurd roku

· Wojtek Pietrusiewicz · 25 komentarzy

Przemek Pająk:

Teraz to Apple będzie musiał spełniać konkretne wytyczne operatorów.

Tak czy siak – w ten właśnie sposób Apple stał się dokładnie takim samym graczem na rynku mobilnym jak Samsung czy Nokia, którzy z operatorami ściśle współpracują, a nie nakazują im co robić. Może to mieć daleko idące konsekwencje rynkowe.

Przemek tymi słowami, właśnie udowodnił, że nie ma najmniejszego pojęcia o czym pisze. To nie pierwszy raz nagina pewne dane, aby pasowały do jego, wyssanych z palca, teorii. Apple wyprodukował trzy wersje iPhone’a i takie dostarczył operatorom. Mogą je sprzedawać lub zerwać umowy, co będzie dla nich bardzo kosztowne. A przyrównywanie ich do Samsunga, który ma zmodyfikowany software pod każdego operatora, zakrawa na absurd roku. Przemek również zapomniał wspomnieć ile na rynku istnieje wersji modeli Galaxy – mam na myśli inne dla każdego operatora w ramach jednego modelu. Zapomniał również dodać, że gdyby te modele nie zostały przygotowane pod konkretną specyfikację operatora, to nie trafiłyby do jego oferty.

Konsekwencje rynkowe jakie to może mieć to spadek zainteresowania Spider’s Webem, który ostatnio nasilił częstotliwość publikowania beznadziejnych wpisów. Pozostał tam, dla mnie osobiście, tylko jeden piszący, który trzyma się jakichkolwiek ram przywzoitości i normalności. Przemek, obmyśliwszy swoją strategię marketingową na promowanie własnej witryny, zapomniał o dwóch bardzo istotnych faktach – traci szacunek czytelników, a jego plan jest dobry na krótką metę. Wkrótce partnerzy SW zrozumieją, że współpraca z portalem jest passé, a coś co powstało jako ciekawy projekt, szlag trafi.

Sherlock Holmes, A Study in Scarlet:

It is a capital mistake to theorize before one has data. Insensibly one begins to twist facts to suit theories, instead of theories to suit facts.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.