Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Bo najważniejsze są odsłony →

· Wojtek Pietrusiewicz · 15 komentarzy

Przemek Pająk:

Owszem, Tweetbot przynosi kilka ciekawych usprawnień obsługi Twittera, ale zawodzi w braku obsługi tych najważniejszych, jak choćby kluczowych dla mnie interakcji (na żywo aktualizowane informacje nt. retweetów naszych tweetów, dodawania ich do ulubionych, czy zyskiwania nowych obserwujących).

Nie spodziewałbym się niczego innego po osobie, która przede wszystkim dąży do zyskania jak największej ilości odsłon swojego serwisu, kosztem wszystkiego innego, w tym jakości tekstów. Trochę przykro mi to mówić, bo pamiętam jeszcze czasy przemekspider.com, ale jakość artykułów na Spider’s Web (starając się porównać bloga z serwisem z wieloma autorami) spadła bardzo mocno1. Wracając jedak do Twittera i jego oficjalnego klienta dla OS X, został on ostatni raz uaktualniony 1/06/2011, czyli ponad rok temu. Posiada też niestety więcej bugów niż Tweetbot w wersji alpha i co ciekawe, nie ma interakcji, które tak bardzo ceni sobie Przemek. Widocznie nie wszystko będzie mi dane w życiu zrozumieć.

Jednocześnie to była moja ostatnia krytyka2 Spider’s Web. Artykuły i ich tytuły w większości niestety zostały sprowadzone do takiego poziomu, że nie jestem w stanie tego czytać3. Kiedyś przysięgałem sobie eliminować z życia rzeczy, które mnie irytują i zamierzam się tego trzymać4

  1. Większość pozostałych uwag na temat Tweetbota jest na miejscu, ale szczerze mówiąc osobiście nie widzę sensu pisania recenzji aplikacji w wersji alpha.
  2. Mam nadzieję, że konstruktywna.
  3. Sporo błędów merytorycznych i całkowicie błędnych założeń.
  4. Nie zamierzam też na powyższy temat dyskutować w komentarzach. Aha – nie zamknę ich jeśli będzie kultura. Wiecie, że cenię konstruktywną krytykę.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.