Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Twitter vs. Blip

· Wojtek Pietrusiewicz · 1 Comment

Nie wiem czy pamiętacie polską wersję Diablo, starej ale kultowej pozycji? Jeśli nie to współczuję — warto było marnować tyle czasu dla tej przyjemności. Wracając do tematu, jeśli nasza postać już nie mogła nic więcej podnieść to zmęczonym głosem, pełnym pretensji, oznajmiała: „Jestem przeciążony!”

To krótkie zdanie było wypowiadane tak komicznym głosem w porównaniu do swojego angielskiego odpowiednika, że stało się tematem wielu żartów. Ponownie je sobie przypomniałem jakieś dwa lata temu jak zacząłem korzystać z BLIPa. Do dzisiaj często spotykam komunikat „BLIP jest przeciążony” i za każdym razem wywołuje to u mnie śmiech podbity delikatną warstwą irytacji. Jeszcze kilka miesięcy temu wypowiadałem się bardzo krytycznie na jego temat, pytając jak można nie poradzić sobie z tym problemem przez tak długi okres i jednocześnie wychwalając stabilność Twittera.

Od dzisiejszego poranka mam nieprzerwane problemy z pobraniem najnowszych tweetów / tweetnięć (?). Problem w tym, że „Bad gateway” w żaden sposób mnie nie bawi. Pracują ponoć nad rozwiązaniem przytykania się serwisu, ale to już 14 godzin! Litości!

Teraz pozostaje mi psioczyć na oba … albo po prostu dać sobie spokój i cieszyć się że te serwisy mikrobloggingowe są darmowe.

Marna pociecha …

Sent from my iPad

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.