Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Jak zainstalować Płatnika pod Windows 7 na Parallels?

· Wojtek Pietrusiewicz · 5 komentarzy

Tym razem krótko i treściwie, bo właśnie wybieram się na krótki urlop, co również będzie oznaczało rzadsze wpisy. Ale ja nie o tym …

Potrzebuję zainstalować Płatnika pod Windows 7 chodzącego na Parallelsie 1. Komputer to MBA i7 jeśli to ma jakiekolwiek znaczenie działający pod Lionem 10.7.4. Z góry dziękuję za pomoc.

Ogłoszenie parafialne

W poniedziałek zapraszamy na Nadgryzionych Live z WWDC 2012!

  1. Chyba najnowszym.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

  • Może będzie to mało odkrywcze, ale normalnie. :) Działa nawet pod win x64. A i lepiej wybrać bazę Accessa niż stawiać SQL dla dla jednego uż.

  • Tu nie ma problemu, instalujesz jak każdy inny program, pytanie tylko czy działa to z bazą mssql czy access, pamiętam, że w jednej firmie był problem z komunikacją bazą mssql, która była na serwerze. Parrarels jakoś blokował porty i nie dało się tego przewalczyć, natomiast przy innych instalacjach nie było problemu.

  • Buzuk

    Coś nietypowego. Mam w pracy Windows na Parallels i łączę się z niego do dwóch baz MS SQL i nie ma żadnego problemu.

  • dlatego napisałem, że tylko raz tak mi się stało ;) coś parrarels musiał z wirtualną sieciówką skopać, no i to była też starsza wersja parrarels

  • Pawel

    Czesc, nie potrzebujesz :-) Po pierwsze od 06.2012 pojawil sie eplatnik i portal ZUSu (https://pue.zus.pl/portal/logowanie.npi). eplatnik na portalu ma pelna funkcjonalnosc zwyklego platnika i jest dostepny przez WWW. Po drugie nie potrzebujesz juz podpisu kwalifikowanego aby skladac deklaracje ZUS. Zaloz profil zaufany np. w US i nim mozesz podpisywac deklaracje. Szok, co?