Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Nadgryzieni – 75 – iPad 3 — relacja na żywo z prezentacji

· Wojtek Pietrusiewicz · 7 komentarzy

Po raz pierwszy zdecydowaliśmy … w zasadzie to ja zdecydowałem, a chłopcy przytaknęli z przekleństwem wymamrotanym pod nosem … na nagranie podcastu na żywo. Dotychczas robiliśmy relacje na żywo, ale zawsze uważaliśmy, że konieczność patrzenia na nasze radiowo-przystojne facjaty jest zupełnie zbędne. Tym samym, w trakcie keynote’a Apple’a, w którym zaprezentowano iPada 3, Apple TV 3 oraz nowe oprogramowanie, staraliśmy się kontynuować rozmowę, co nam momentami średnio wychodziło. Zapraszamy do odsłuchu praktycznie nie edytyowanej relacji, którą mogliście na żywo słuchać w dniu premiery dwa dni temu.

Linki do poszczególnych tematów znajdziecie podczas odsłuchu samego podcastu, a szczegółowy spis treści znajduje się poniżej.

Muzyka:

Partnerem Nadgryzionych jest Audioteka.pl – serwis zajmujący się dystrybucją audiobooków do pobrania i odtwarzania na komputerze, na mp3-playerach, komórkach, sprzęcie HiFi i w autach.

Jeśli dokonujecie zakupu poprzez WWW, to wprowadzając kod promocyjny „Nadgryzieni” dostaniecie 10% zniżki!!! Niestety nie dotyczy to zakupów przez aplikację na iPhone ze względu na politykę Apple.

Jeśli macie pytania to tradycyjnie zapraszamy do komentarzy tutaj lub na Facebooku.

Subskrybujcie Nadgryzionych w iTunes — zdecydowanie najwygodniejsza metoda.

Spis treści:

 • 00:00:00.000 – Witamy na żywo!

Zapraszamy do odsłuchu:

[powerpress]

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

 • ignatzek

  To porostu Ipad i tyle :) to tak jak z Ipodami. To idealny post-PC. Poco maja sie na nowych produktach skoncentrowac z seri Ipad??? (moga kolory tylko w przyszlosci zmieniac) Ipad Jest juz i tak idealny. Mi sie wydaje ze skoncentruja sie na innych produktach… np. Telewizorek, zegareczek,samochodzik,kuchenka domowa, elektryczny-rowerek, Idomek. A moze cafy´Machine ala Brown??? Po AIR-playu ??? :) Pozdro

 • ignatzek

  No i zarowki (Philips) Iphilips… oczywiscie po AIR´playu… tak zamias Dimera…

 • ignatzek

  A moze by tak SSD z BMW und ipad-Drive??? 
  Dajcie znac jak bym tak przypadkiem nie za mocno extrachuje.. :)

 • Nie wiem o co chodzi. :)

 • Kilka uzupełnień do treści podcastu i odpowiedzi na pytania, które padły w czasie nagrania:

  Ustawienia – Ogólne – To urządzenie. Tak sprawdzić można ilość zainstalowanych na urządzeniu iOS programów. Dodakowo, od iOS 5 można sprawdzić wielkości poszczególnych zainstalowanych programów. Ustawienia – Ogólne – Użycie.

  Przed nowym iPadem najlepszą rozdzielczością ekranu w tabletach mógł pochwalić się Asus Transformer Pad Infinity 700, Infinity 700 3G i Infinity 700 LTE, a także starszy model Asus Transformer Prime TF700T. Ekrany tych czterech tabletów mają rozdzielczość 1920 x 1200 pikseli.

 • Łukasz Wołowiec

  „Asus Transformer Pad Infinity 700 3G” – wow. Brakuje tylko „Super Plus II” na końcu ;)

 • bartollini3

  Na dobra sprawe usprawnieniem jest tylko ekran. Rozbudowany chip czy wieksza bateria maja sprawic tylko tyle, ze przy wiekszej rozdzialce urzadzenie bedzie dzialalo rownie plynnie jak do tej pory dzilalo z mniejsza rozdzielczoscia. Tyle. I tak kupie :-)