Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Relacja video z „Apple Special Event” dzisiaj o 18:00

· Wojtek Pietrusiewicz · 0 comments

Już dziś wieczorem, o 19.00 polskiego czasu, odbędzie się impreza Apple, w trakcie której zaprezentowane zostaną najprawdopodobniej, jak co roku o tej porze, nowe iPody. A może coś jeszcze?

Już tradycyjnie będziecie mogli oglądać relację z imprezy na naszej stronie. Tym razem będziemy przeprowadzali relację wideo z nowego studia. Za relację będzie odpowiedzialna firma StreamOnline.

Ponieważ Apple udostępnia swój streaming tylko dla macuserów, zapraszamy wszystkich pozostałych do nas. Oczywiście u nas relacja będzie po polsku. Będziemy na żywo komentowali to co będzie się działo w San Francisco.

W trakcie relacji będziemy mieli dla Was kilka atrakcji — jak zwykle konkursy z atrakcyjnymi nagrodami (akcesoria do iPadów i iPhone’ów), ciekawostkę technologiczną (jeśli transport nie nawali i w porę uda jej się dojechać), spróbujemy też połączyć się na żywo z naszym wysłannikiem, który będzie uczestniczył w prezentacji dla dziennikarzy w Londynie (o ile będzie udostępnione wifi dla uczestników postaramy się o połączenie FaceTime).

Startujemy około godziny 18.30. Bądźcie z nami. Zapraszamy.

Relacja prowadzona jest pod następującymi adresami:

www.MojeJabluszko.pl/live
www.iPod.info.pl
www.MakoweABC.pl

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.