Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Nadgryzieni Video — 02 — IFA 2011 część 2

· Wojtek Pietrusiewicz · 9 komentarzy

Nadgryzieni Video

rozmowy o Apple — Odcinek 02

IFA 2011 część 2

Po wielu bojach z Final Cutem, YouTubem i sąsiadką, udało mi się w końcu umieścić drugą część IFA w sieci. Dzisiaj zapraszamy na wszelkie akcesoria dla naszych iUrządzeń, w tym boomboxy od TDK i Seagate Satelite. Na sam koniec zostawiliśmy, moim zdaniem, największą perełkę targów, czegoś czego nadal w Europie brakuje — VooMote Zapper. Mam nadzieję, że spodoba się również teledyskowa część całości, która poprzedza wspomniany VooMote.

Wkrótce pojawi się specjalny odcinek, który chcemy dedykować Philipsowi w podzięce za zaproszenie. Wszystkie odcinki również ukażą się w formie samego audio w tradycyjnej formie Nadgryzionych, czyli w iTunes.

Partnerem Nadgryzionych jest Audioteka.pl – serwis zajmujący się dystrybucją audiobooków do pobrania i odtwarzania na komputerze, na mp3-playerach, komórkach, sprzęcie HiFi i w autach.

Jeśli dokonujecie zakupu poprzez WWW, to wprowadzając kod promocyjny „Nadgryzieni” dostaniecie 10% zniżki!!! Niestety nie dotyczy to zakupów przez aplikację na iPhone ze względu na politykę Apple.

Jeśli macie pytania to tradycyjnie zapraszamy do komentarzy tutaj lub na Facebooku.

Subskrybujcie Nadgryzionych w iTunes — zdecydowanie najwygodniejsza metoda.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.