Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Nadgryzieni Video — 01 — IFA 2011 część 1

· Wojtek Pietrusiewicz · 23 komentarze

Nadgryzieni Video

rozmowy o Apple — Odcinek 01

IFA 2011 część 1

Zapraszamy do pierwszych Nadgryzionych w wersji video. Relacja dotyczy oczywiście targów IFA 2011 z Berlina i była możliwa dzięki pomocy Samsung Polska i Maćka Budzicha — użyczyli nam, odpowiednio, kamery i mikrofonu.

Forma jaką jest video jest stosunkowo „oklepana” i jeśli oczekujecie relacji w stylu telewizyjnym, to ten odcinek nie jest dla Was. Staraliśmy się stworzyć hybrydę, składającą się z tradycyjnej relacji oraz podcastu — nie wiem nawet czy ktoś już w tym kierunku podążał1, ale mam nadzieję, że forma będzie do przyjęcia.

Wkrótce pojawi się druga część oraz specjalny odcinek, który chcemy dedykować Philipsowi w podzięce za zaproszenie. Wszystkie odcinki również ukażą się w formie samego audio w tradycyjnej formie Nadgryzionych, czyli w iTunes.

Partnerem Nadgryzionych jest Audioteka.pl – serwis zajmujący się dystrybucją audiobooków do pobrania i odtwarzania na komputerze, na mp3-playerach, komórkach, sprzęcie HiFi i w autach.

Jeśli dokonujecie zakupu poprzez WWW, to wprowadzając kod promocyjny „Nadgryzieni” dostaniecie 10% zniżki!!! Niestety nie dotyczy to zakupów przez aplikację na iPhone ze względu na politykę Apple.

Jeśli macie pytania to tradycyjnie zapraszamy do komentarzy tutaj lub na Facebooku.

Subskrybujcie Nadgryzionych w iTunes — zdecydowanie najwygodniejsza metoda.

  1. Zakładam, że tak.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.