Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Najlepszy hands-on z iPadem 2 [video]

· Wojtek Pietrusiewicz · 11 komentarzy

A Wam jak się ta zabawka podoba? Biała? Czarna? Tył ok?

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

 • Mi się nie podoba ten tył. Zostaję przy iPadzie pierwszej generacji :) Dopóki nie zamula tak jak iPhone 3G na sofcie 4.X to nie widzę potrzeby żeby zmieniać. Kamera też dla mnie zbędna :)

 • Ale ten kolor! Tył mi też nie leży, ale waga będzie robiła różnicę.

 • W sumie tylko 15% lżejszy… Myślisz, że aż tak to odczuwalne będzie? :) Biały kolor bardzo fajny. Chyba jedyne co mi się naprawdę podoba w nowym iPadzie.

 • Tomasz

  Matko boska. Jakie to jest zajebiste.
  Konkurencja znów 2 lata do tyłu.

  Mam nadzieję, że 25 marca już będzie u nas w PL.
  I oby ceny były takie same.

  Bardzo się cieszę, że to Steve poprowadził event, a nie jakiś Cook.

  Cieszę się też, że nie przedstawili żadnego iPhone’a Nano.

  Ciekawe czy PhotoBooth będzie także na iPhone’a 4.

  Przy okazji, świetny LiveBlog. :-)

  Dobranoc.

 • Blisko 100g zrobi różnicę …

 • Mam mieszane uczucia co do tego designu, pewnie dopiero po spotkaniu na żywo z iPadem 2 powiem że jest Super! Tak jak to było z iPhone 4 :)
  Ciekawe czy wersja 3G white będzie posiadać biały plastik przykrywający anteny?
  Jeszcze mam pytanie, 11 marca jest datą premiery tylko w USA?

 • SZ3FU

  Wszystko pięknie ślicznie cukierkowo ale tego syfskiego glosnika im nie wybacze. 1gen wydawał się taki hmm bardziej trwały, masywny i pewny w rękach. Jeśli ten to iPod touch to bedzie dziwne uczucie w rękach. Werdykt wydam gdy wezmę go do rak i poobcuje z nim trochę

 • Paweł

  Chociaż podoba mi się bardziej iPad 1, to pewnie po zetknięciu się z iPadem 2 zmienię zdanie. Przypomnijcie sobie jakimi epitetami użytkownicy opisywali wygląd iPhona 4 (szczególnie jak wyciekły zdjęcia o tym jak został zgubił go jeden z pracowników w barze). Co niektórzy wymądrzali się, że tak paskudnie on na pewno nie będzie wyglądał i byli gotowi zjeść kabel gdyby ten wygląd okazał się jednak prawdziwy :)
  Z wyglądem iPada2 może być podobnie, z czasem ludzie zmienią zdanie, szczególnie jak zobaczą jego grubość (cienkość). Co do praktyczności, to nie ma
  wątpliwości, że takie płaskie plecy są lepsze.
  Gdybym miał wybierać, to wersję białą. Ogólnie jednak najbardziej liczyłem na ekran, bo jako fotograf pokazywałbym portfolio w zupełnie innej ostrości i wyrazistości. To robiłoby wrażenie.
  Niestety iPad 2 nie jest chyba targetowany w posiadaczy iPada 1 żeby go zmieniali, tylko dla tych którzy jeszcze tableta nie kupili. Po prostu Apple po roku chciało się trochę wzmocnić przed pojawiającą się konkurencją.

 • Oneflash

  Paweł. jeśłi chodzi o fotografie to czy może gdzies znalazłeś info czy do ipad 2 poprzez HDMI bedzie można podłączyć aparat i wykorzytsać tablet jako dodatkowy ekran do podglądu zdjęc?

 • Paweł

  W ten sposób to nie wiem. Ale jest rozwiązanie gdzie jest WIFI Tethering do iPada. Wymaga karty EyeFi (karta SD z WIFI). Do dziś się tym nie interesowałem, bo mam tylko wejścia na Compact Flash, ale przed chwilą na potrzeby pisania tego komentarza odkryłem, że jest jakaś przejściówka z SD na CF i to chyba będzie działać z moim D300.
  Zaraz zgłębię temat. Chyba niedługo szykuje się nowy zakup :)
  http://jesserosten.com/2010/wireless-tethering-to-ipad

 • Michał

  O ile biały iPhone 4 wygląda paskudnie, to iPad 2 w bieli jest super. ;)