Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Trzykrotny wzrost oglądalności …

· Wojtek Pietrusiewicz · 3 komentarze

Właśnie skończyłem pracę nad paroma zaległymi rzeczami, więc z ciekawości wszedłem na statystyki zobaczyć ile było gości w ostatnich kilku dniach i nie powiem – zostałem bardzo miło zaskoczony… Wzrost ponad dwukrotny wczoraj oraz ponad trzykrotny dzisiaj od średniej z ostatniego tygodnia przerosło moje najśmielsze oczekiwania…

Pomyślałem, że jednak coś musi być na rzeczy, ponieważ ot tak znikąd ludzie się nie biorą, tym bardziej że reklamować specjalnie się nie staram – tylko malutki kącik na forum myapple.pl sobie znalazłem. Cóż – postanowiłem dojść do sedna sprawy, ponieważ chyba w większości nas drzemią cechy detektywa. Dwa kliknięcia później przyczyna była jasna – piszą o nas na blog.fotogenia.info. :-)

Mam nadzieję, że jednak wytrwam przy opisywaniu swoich wrażeń oraz tłumaczeniu zasad przesiadkowych, pomimo wątpliwości Bartka. Przyznam się jednak, że potknięć jest dużo mniej niż się spodziewałem – OS X jest intuicyjny i dużo wygodniejszy w użytkowaniu dla mnie niż Windows. Powolutku oswajam się też z klawiszologią, którą preferuję od myszki i codziennie cieszę się jak głupi jak nadarzy się okazja machnięcia trzema palcami po touchpadzie. ;-)

Z czasem, gdy wszelkie zapory zostaną pokonane, kierunek pewnie zostanie zwrócony ku produktom Adobe – Photoshop oraz Lightroom, które pomagają pielęgnować moje hobby związane z robieniem zdjęć.

Przyszłość pokaże.

Tymczasem, jeśli ktokolwiek z czytelników ma problem z którym nie może sobie poradzić, a na myapple nie uzyskał odpowiedniej pomocy, to proszę o maila lub komentarz – postaram się pomóc.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

 • K.R.

  Staliście się popularni z powodu strasznego błędu językowego znajdującego się w tytule (Mac’owe).
  Wiele stron o nim wspomina.

 • Anonymous

  ja tylko drobne sprostowanie – nie mam watpliwosci czy wytrwasz – tego wlasnie bym sobie zyczyl – tylko czy formula jest wystarczajaco zywotna :) zycze wielu udanych wpisow i wiernych czytelnikow, pozdro! bartosz

 • Moridin

  Nie wiem, pewnie czas pokaże. Prawda jest taka, że na myapple powtarzają się wciąż te same posty i pytania. Jeśli chociaż jednej osobie przyda się wpis o KeyRemap4Mac (tak jak mnie uratował) to będzie warto. :)