Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Promocja 25% rabatu od Zenbox.pl, kończy się dzisiaj →

· Wojtek Pietrusiewicz · 3 komentarze

Radosław Karbowski z Zenbox.pl:

Od dzisiaj do jutra do 23:59 oferujemy 25% rabatu na nowe usługi. Zniżka dotyczy pakietów zenbox 5k, zenbox 25k, zenbox 50k oraz zenbox 100k w przypadku wykupienia hostingu na rok. Nie ma w tym absolutnie żadnych haków, więc można zaoszczędzić nawet 175 zł. Warto również zaznaczyć, że chętnie przeniesiemy Twoją stronę z serwerów konkurencji do nas. Żeby skorzystać z oferty promocyjnej należy odwiedzić naszą stronę główną i użyć odpowiedniego przycisku lub w trakcie zakupów wykorzystać kod „bigsale” lub po prostu kliknąć w jeden z guzików poniżej. Nie czekaj, ponieważ taka okazja może się długo nie powtórzyć, dlatego gorąco zachęcam do skorzystania z rabatu.

Makowe ABC i iMagazine obecnie stoją na Zenboxie i powiem jedno: obsługa techniczna jest wzorowa i wyjątkowa. To jedna z niewielu firm na rynku polskim, którą mógłbym porównać do Apple czy Amazon pod tym względem.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

  • Pingback: Przemek Pająk hate’uje mnie lub Zenbox.pl; uwaga (!), ten tytuł to clickbait | Makowe ABC()

  • Ja w chwili obecnej przeniosłem 43 strony na WP plus kilkanaście innych do Zenbox i bardzo polecam. Tak jak pisze Wojtek obsługa techniczna jest wzorowa. Mnisi zawsze pomoga i starają się zachować stan ZEN czyli stan w którym klient nie powinien miec problemów i bac się o cokolwiek jak np u poprzedniego usługodawcy ;)

  • Danny Danielak

    tak serio… kupiłem pakiet jakieś dwa tygodnie temu, ale jestem bardzo zadowolony. Kontakt z klientem mają fantastyczny.