Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

iPhone 6S (Rose Gold) i 6S Plus (biały) – wyjmujemy z pudełka

· Wojtek Pietrusiewicz · 11 komentarzy

Swojego iPhone’a 6S Plus rozpakowałem dopiero w poniedziałek. Moje najważniejsze spostrzeżenia już przekazałem do korekty do iMagazine i jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to przeczytacie o nich jeszcze dzisiaj w październikowym wydaniu. A tymczasem…

iPhone 6S Rose Gold

blogXTAA2590_2000px

Wczoraj miałem okazję spędzić chwilkę w obecności różowego iPhone’a 6S Michała Zielińskiego.

blogXTAA2593_2000px

Ten kolor zdecydowanie nie jest w moim guście, chociaż rozumiem dlaczego innym się podoba – jest nowy, inny i zwraca na siebie uwagę. Szliśmy ulicą, Michał coś w nim robił, a ja obserwowałem ludzi – przynajmniej trzy osoby w ciągu parunastu sekund zwróciło na niego uwagę. Jednocześnie nie uważam, aby różowy był nową czernią (czy też bielą).

iPhone 6S Plus White

blogXTAA2596_2000px

Sam zdecydowałem się na powrót do białego – Space Grey zdecydowanie nie był dla mnie; przeraźliwie denerwowały mnie odciski palców widoczne na ekranie.

blogXTAA2597_2000px

6S Plus w zasadzie niewiele się różni od poprzednika, ale są dwie istotne różnice. Po pierwsze, obiektyw jest ciemniejszy w środku i trudniej dostrzec różnicę pomiędzy dziurą na matrycę, a tym plastikiem wokół niej. Po drugie, napisy z pleców w końcu zniknęły.

blogXTAA2598_2000px

Podpowiem tylko, że 3D Touch i Live Photos są rewelacyjne. Moje dalsze spostrzeżenia znajdziecie w iMagazine dzisiaj wieczorem.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.