Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Yohann iPad Stand – pierwsze wrażenia

· Wojtek Pietrusiewicz · 12 komentarzy

W sierpniu zeszłego roku wspominałem, iż zamówiłem na Kickstarterze Yohann iPad Stand. Był to model dla iPada Air ręcznie wykonany z orzecha włoskiego – oczywiście założeniem było, aby idealnie pasował do wystroju mieszkania oraz aby sam iPad mógł stanowić ozdobę, gdy jest nieużywany.

blogTS1_9681_2000px

Miał być dla Iwony, która do dnia dzisiejszego korzysta z niego codziennie rano, ze względu na to, że podnosi ekran iPada dosyć wysoko nad blat stołu1, dzięki czemu może wygodnie czytać i mieć obie ręce wolne. Niestety, zanim dotarł to już zdążyliśmy wymienić jej iPada Air na Air 2… Ze względu na to, że każdy model jest precyzyjnie wyważony do każdego modelu iPada to obawiałem się, że nici z zakupu…

blogTS1_9676_2000px

Okazało się jednak, że iPad Air 2 pasuje do niego idealnie. Ani razu nie było nawet zagrożenia, że wypadnie z Yohanna. Można z niego naturalnie korzystać w układzie poziomym i pionowym w trzech pozycjach – prawie całkiem pionową, pośrednią i prawie poziomą.

Stojak jest piękny i sprawuje się idealnie, a wykonanie perfekcyjne. Mogę go śmiało polecić osobom do czytania, na przykład podczas śniadania lub przy innych posiłkach, do korzystania z niego w kuchni podczas gotowania2 czy po prostu jako miejsce do położenia iPada podczas gdy nie jest używany. Ponoć można go też używać w łóżku… jeszcze tego nie sprawdzaliśmy.

 ★ Yohann iPad Stand

 1. Pozycja jak na zdjęciu poniżej.
 2. Jeśli nie martwi Was niezabezpieczony iPad.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

 • Tomaszku

  morid1n szkoda ze na mini nie ma. Ładny podoba mi sie

 • ookris_

  morid1n wygląda zajebiście, ale niestety cena lekko odstrasza.

 • morid1n

  Tomaszku Jest chyba.

 • Tomaszku

  morid1n niestety. Wszystko oprócz mini

 • rob300i

  810zł… Każdy kupuje to co chce ale jednak miesiąc temu dorwałem w tej cenie ipada mini 2 w folii. Plus 60zł za smart cover i efekt jest dość zbliżony. Wiadomo, to jest lepsze bo można korzystać z ipada w pozycji pionowej (a wtedy glosniki nie grają nam do jednego ucha) ale jednak nie przepadam za tak jawnym rzucaniem marży na poziomie 80% (nie wnikając już w ceny drewna, modele z plastiku za 80euro? Poważnie?)

 • rob300i

  @Tomaszku morid1n Modele plastikowe mają adaptery (jeden model na wszystkie duże ipady) i nie ma wersji na mini. Wszystkie drewniane są dla miniaków także.

 • rob300i Ja zapłaciłem około 300 PLN za niego. :)

 • morid1n
 • Tomaszku

  morid1n faktycznie dzieki :) patrzyłem na białego do moich mebli nie ma. Ale jest drewno. Dzieki jeszcze raz

 • rob300i

  Moridin no to niezly kickstarterowy deal ;P. Ale to jeszcze bardziej pokazuje jak kosmiczną cenę narzucili obecnie. Dla jakiegokolwiek urządzenia z androidem mieliby problem z sprzedażą z 5 razy niższą ceną…

 • Tomaszku

  morid1n Wojtek ile czekałeś na przesyłkę i jakieś dodatkowe koszty?

 • morid1n

  Tomaszku Z kickstartera brałem. Nie dotyczy.