Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Mujjo iPad Envelope Sleeve – pierwsze wrażenia

· Wojtek Pietrusiewicz · 10 komentarzy

Odkąd mam iPada Mini korzystałem z Mujjo iPad Mini Sleeve. Ta koperta nie dość, że świetnie wygląda to przy okazji bardzo dobrze go zabezpiecza. Nosiłem go w niej wszędzie i nie martwiłem się o nic. Zaskakująco dobrze też przeszła próbę czasu. Spodziewając się dzisiaj iPada Air 2, nie mogłem pozostać bez zabezpieczenia. Przypadek chciał, że wczoraj będąc na zakupach spożywczych zauważyłem czarnego Mujjo iPad Envelope Sleeve (bo tak się teraz nazywa) na przecenie. Długo się nie zastanawiałem – to właśnie ten mały prezent, o którym wczoraj wspominałem.

blogPW2_0209_2000px

Koperta w większym formacie niczym szczególnym nie różni się względem mniejszego brata, oczywiście poza kolorem i rozmiarem. Są też brązowe, ale doszedłem do wniosku, że trzeba spróbować czegoś nowego.

blogPW2_0211_2000px

Filc, z którego zrobiono większy model wydaje się jednak grubszy. W moim dwuletnim Mujjo nie ma w zasadzie śladów mechacenia. Mam nadzieję, że tutaj będzie podobnie.

blogPW2_0210_2000px

Sama skóra też wydaje się być znacznie grubsza pod palcami i rzeczywiście tak jest. Całość jest z tego powodu sztywniejsza – zobaczymy jak przetrwa próbę czasu.


Jeśli macie pytania to zapraszam do komentarzy, ale z góry uprzedzam, że nie powiem gdzie go kupiłem, z różnych niezbyt miłych względów.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.