Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Rzekome zdjęcia iPad Air 2

· Wojtek Pietrusiewicz · 0 comments

Na wietnamskim blogu Tinhte.vn pojawiły się zdjęcia, które rzekomo reprezetują iPada Air drugiej generacji (czyli technicznie to iPada z ekranem 9.7″ szóstej generacji). Urządzenie bardzo przypomina obecnego Aira. Przeciek jednak nie pochodzi z linii produkcyjnej tylko ponoć jest to wzór dla producentów wszelkiej maści pokrowców.

2608951_iPad_Air_2-14

Największą zmianą wydaje się być jego grubość, która zmalała z 7.5 mm do 7 mm. To nadal nie będzie najcieńszy tablet na rynku, ale może to i dobrze – jeszcze Lewis go dorwie i zacznie wyginać… Drugą spodziewaną „nowinką” ma być Touch ID. Mam nadzieję, że technologicznie będzie odpowiednikiem tego w iPhonie 6, a nie 5S – różnica w codziennym użytkowaniu jest spora. Ten nowszy nie odczytał mi odcisku może ze 3-4 razy odkąd mam 6-tkę, czyli już blisko od trzech tygodni.

2608937_iPad_Air_2-3

Nie spodziewałem się, że w tym roku wymienię swojego iPada mini, ale może zrobię upgrade do Air 2 jeśli ten oprócz „cienkości” będzie jeszcze lżejszy od obecnego modelu (który i tak jest świetny). Chciałbym jednak poczekać na premierę mitycznego modelu 12.9″ – kolos, który może być bardzo nieporęczny, ale ciekawy jestem co (i czy) Apple wymyśliło…

Zdjęcia: Tinhte.vn

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.