Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Szóste urodziny Makowego ABC

· Wojtek Pietrusiewicz · 19 komentarzy

To niesamowite, że już minęło sześć lat. Pamiętam jeszcze dzień, w którym rozpoczynałem zakładanie tej strony. Pamiętam jak zastanawiałem się nad domeną, nad tym czy wybrać Bloggera czy WordPressa. W końcu stwierdziłem, że projekt będzie przejściowy, więc całość postawiłem na subdomenie Bloggera. To był błąd. No i kilkukrotna zmiana domeny przez te wszystkie lata też nie była przyjemna.

Trzynastego lipca 2008 roku powstał mój odpowiednik „Hello World”:

Witam,

Przesiadka na Mac’a z Windows nie jest prosta, czy raczej nie będzie, bo jeszcze swojego własnego nie otrzymałem. Spodziewam się go jeszcze w tym tygodniu, ale jutro dopiero będzie znany bardziej konkretny termin.

W każdym razie, celem tego blog’a będzie skupienie w jednym miejscu informacji dotyczących przesiadki z Windows na Mac’a.

Tyle celem przedstawienia się – więcej po otrzymaniu MacBook’a Pro. :o)

Tak – użyłem w tekście uśmiechu… No i Makowe ABC przerodziło się w coś znacznie więcej niż dokumentacja mojej przesiadki z Windows. Kto by się spodziewał… 6039 wpisów później czytacie ten, a ja spoglądam na całość z niedowierzaniem. W nadchodzącym tygodniu postaram się zorganizować dla Was mały konkurs – w weekend niestety nie miałem czasu się tym zająć.

Dzięki, że czytacie. Dzięki, że komentujecie.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.