Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Niesamowite życie z 250 Mbps →

· Wojtek Pietrusiewicz · 14 komentarzy

UPC:

W maju ubiegłego roku UPC Polska wprowadziło do swojej oferty superszybki Internet o prędkości pobierania do 250 Mb/s i wysłania 20 Mb/s przez całą dobę.

Kolejny, któremu została podpięta pod naszą sieć to redaktor iMagazine, Wojciech Pietrusiewicz, znany jako @morid1n, wypowiadający się w pochlebny sposób na łamach makoweabc.

Download nie ma aż takiego znaczenia; to upload robi kolosalną różnicę. Prostym przykładem może być chociażby jakiej zmianie uległa moja metoda uploadowania i publikowania podcastów. Dotychczas najpierw przygotowywałem plik, ustawiałem jego upload, przełączałem się do Safari i logowałem na Retro Rocket Network do panelu admina. Podcast uploadował się na tyle długo (przy 1 Mbps), że miałem czas opisać odcinek i przygotować wszystko pod niego. Potem czekałem jeszcze kilka minut… Przy 20 Mbps uploadzie nie zdążę nawet zalogować się do RRN, a podcast już czeka na serwerze. Nie wyobrażam sobie dzisiaj wrócić do mniej niż „dwudziestu up”…

Tak przy okazji – odkąd UPC wymieniło mi modem (jakiś miesiąc temu) i spędziło 30 minut przy kablach w skrzynce to nie miałem ani jednego crasha ani zwiechy.

P.S. Dla formalności: „Makowe ABC”.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.