Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Jeśli chcę sobie zrobić zdjęcie z logo jakiejś marki to je sobie, kurwa, zrobię →

· Wojtek Pietrusiewicz · 5 komentarzy

Artur Jabłoński:

Wszystko się zgadza, bo jeśli tak przedstawia się sytuacja, to wolę być frajerem. Nie przeliczam każdego prezentu od firmy na korzyści, które mogę z niego mieć. Bo jeżeli mam ochotę zrobić sobie zdjęcie w czapce z logo jakiejś marki, to je sobie, kurwa, robię. Bez wystawiania faktury. Bez myślenia, że straciłem okazję na łatwy zarobek.

Niestety jest ogromna rzesza blogerów, którym się poprzewracało pod tym względem w głowie. Popieram Artura w tej kwestii – jeśli będą oni (blogerzy) postępowali w ten sposób, to całość blogosfery będzie sztuczna jak cycki Dody, które jej rzekomo „Raduś wymasował”. Nie popadajmy w przesadę – jeden taki już popadł i strasznie ciekawy jestem kiedy czytelnicy przestaną łykać jego słowa jak pelikan cegłę.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

  • Nudzi wam się czy co? O takich bzdurach z wulgaryzmami pisać w tytule? Jak chcecie się pożalić to idźcie do MOPS’a. Z kolegami menelami jest bardzo przyjemna gadka. Sweet focie sobie strzelicie z panem Heńkiem i na fejsika wstawicie. Potem jeszcze napiszecie artykuł na MakoweABC i iMagazine – dobry sposób na nabicie ruchu będzie ;) To nie wasz pierwszy ‚podobny’ artykuł. Ostatni raz odwiedzam waszą żenującą stronę. Żegnam

  • Oj tam, nie przesadzaj.

  • Ahem, przepraszam, ale co ma magazyn iMagazine do moich własnych przemyśleń w kwestii innych blogów? Poza tym nie wiesz czemu zwracasz się do mnie per “Wy”. Komunizm już dawno się skończył, towarzyszu.

  • victorhugo

    Śmiać się czy płaka? Zaraz, zaraz mor…ę piłują, a ilu z nich samemu płaci ciężkie pieniądze za np. ubrania i nosi G…P, Aber…&F..ch, Hool…er, Po…o, Tomasza H itp. i o dziwo nie dość, że obnosi się to jeszcze robi to kompletnie za darmo – co? reklamuje te marki.
    To jest dopiero frajerstwo! Dla jasności, nie noszenie ubrań z widoczną marką, ale noszenie i krytykowanie innych za nie zarabianie na tym pieniędzy jest frajerstwem, obłuda.

  • A o jakim blogerze mowa ?