Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

App Santa 2013 – przecena Day One, Tweetbot i wielu innych genialnych aplikacji dla iOS

· Wojtek Pietrusiewicz · 6 komentarzy

Dzięki ciekawej inicjatywie, na przecenie obecnie jest mnóstwo genialnych aplikacji dla iOSa – jest wśród nich kilka perełek. Jeśli jeszcze nie macie to zainteresujcie się na poważnie – promocja nie będzie trwać wiecznie.

Delivery Status touch (uniwersalna) – $2.99 $1.99 — Recenzję tego narzędzia do śledzenia paczek znajdziecie w nadchodzącym, styczniowym iMagazine. Jest naprawdę genialne.

1Password (uniwersalna)$17.99 $9.99 – Absolutny must-have do zapamiętywania haseł. Wersja na OS X również ma teraz przecenę.

PCalc (uniwersalna)$9.99 $7.99 – Kupuję sam, bo nie mogę doczekać się na Calcbota… którego też kupię prawdopodobnie.

ScreensVNC (uniwersalna)$19.99 $17.99 – Program do kontroli Maka z poziomu iOS za pomocą protokołu VNC. Nie znam go, ale skoro jest w tym zacnym gronie to najprawdopodobniej jest godny polecenia.

Calendars 5 (uniwersalna)$6.99 $2.99 – Tak wg Readdle powinnien wyglądać kalendarz na iOS.

Vesper (iPhone)$4.99 $2.99 – Świetny i piękny notatnik, z piękną typografią, od Q Branch, w którym jest między innymi John Gruber. Na obecną chwilę nie ma jak z niego wyciągnąć informacji, ale pracują obecnie nad synchronizacją. To pierwsza przecena tej aplikacji i drugiej nie spodziewałbym się prędko. Ja w nim notuję swoje myśli jak jestem w biegu, a potrzebuję coś zapamiętać. Niewykluczone, że pojawi się też wersja na iPada.

PDF Converter (iPad)$6.99 $2.99 – Aplikacja do konwertowania wszystkiego – maili, dokumentów, załączników, stron internetowych i więcej – do PDFów.

Mileage Log+ (iPhone)$9.99 $4.99 – Program do logowania naszych podróży oraz kosztów benzyny lub ropy, w bardzo prostej i przejrzystej formie. Jest na moim wishlist, więc kupuję.

Day One (uniwersalna)$4.99 $2.99 – Najlepszy program do prywatnego (ale nie tylko) rejestrowania naszego życia – po prostu pamiętnik, ale bardzo rozbudowany i strasznie prosty i przejrzysty. Ma też wersję na OS X. Tutaj znajdziecie moją recenzję – korzystam z niego prawie codziennie. Polecam!

Tweetbot 3 (iPhone)$4.99 $1.99 – Najlepszy klient Twittera dla iOS. Więcej na ten temat znajdziecie tutaj.

Clear+ (uniwersalna)$5.99 $1.99 – Unikalny program do zarządzania naszymi to-do. Recenzję jego starszej wersji znajdziecie tutaj.

Printer Pro (iPad)$6.99 $2.99 – Narzędzie do drukowania z iPada, nawet do drukarek podłączonym do Maka (przy pomocy dodatkowego narzędzia).

Launch Center Pro (iPhone)$4.99 $2.99 – Narzędzie do tworzenia prawie dowolnych workflow dla iPhone’a. Nigdy nie przemówiło to do mnie, ale są osoby, które nie wyobrażają sobie życia bez niego. Od niedawna dostępny z inną klawiaturą – Fleksy.


Smacznego!

Źródło: App Santa

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.