Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Tweetbot 3.2 z nocnym motywem i innymi zmianami

· Wojtek Pietrusiewicz · 9 komentarzy

Dzisiaj pojawiło się kolejne uaktualnienie dla Tweetbota 3 dla iPhone’a – absolutnie najlepszej aplikacji dla iOS, z której korzystam codziennie oraz dla której warto kupić iPhone’a. Jest kilka ciekawych nowości… Panowie Mark i Paul sporo ostatnio pracują nad aplikacją, ale jednocześnie mam nadzieję, że wkrótce uaktualnią wersję dla iPada…

Tweetbot 3.2

Tweetbot 3.2 wprowadza kilka ciekawych nowości, w tym jedną unikalną, z którą dotychczas się nie spotkałem. Jest nią automatycznie zmieniający się motyw na ciemny. Motyw sam w sobie to może i nic nadzwyczajnego, ale wrażenie robi to, że możemy sobie ustawić poniżej jakiej jasności ekranu ma się włączyć. Na powyższym screenie, skrajnie lewym, widać suwak – dużą „kropką” ustawiamy interesujący nas poziom, a mała niebieska kropka symbolizuje aktualny poziom podświetlenia ekranu.

Przy okazji można też zmieniać kolejność kont poprzez „drag & drop” palcem.

Kolejną świetną rzeczą jest szybszy sposób zmiany aktywnego konta. Wystarczy teraz przytrzymać naszego avatara w górnym lewym rogu (widać na środkowym screenie) aż pojawią się inne konta i nie puszczając palca, przesunąć go nad interesujące nas konto. Po puszczeniu palca zostanie ono przełączone. Przy okazji można też zmieniać kolejność kont poprzez „drag & drop” palcem.

Po pacnięciu w tweeta, możemy jeszcze wykonać dwie czynności, o których możecie nie wiedzieć. Po przytrzymaniu przycisku służącego do retweetowania lub gwiazdkowania pojawi się lista kont – możemy wybrać którym chcemy zrobić retweeta lub do którego przypisać ulubionego tweeta.

Tweetbot 3 dla iPhone’a pojawił się niedawno, kosztuje obecnie 2,69 euro, a jest warty kilkukrotnie więcej. Kupujcie go bez zastanowienia. Przypominam, że posiadając Tweetbota na kilku urządzeniach pozwala na synchronizowanie pozycji w timelinie.

Wskazówka – Jeśli wyłączymy automatyczne uruchamianie trybu nocnego to gestem góra/dół dwoma palcami możemy przełączać się pomiędzy nimi ręcznie.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.