Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Indie – Ciąg dalszy naszych przygód przeczytacie w naszym przewodniku

· Wojtek Pietrusiewicz · 2 komentarze

Zgodnie z pierwotnym planem, po powrocie planujemy wydać amatorski przewodnik, w którym znajdziecie już opublikowane tutaj teksty wraz z wieloma innymi, uzupełniającymi historię całego pobytu na Goa. W zestawie oczywiście będzie znacznie więcej zdjęć, których jeszcze nie widzieliście. Niezgodnie z pierwotnym planem, na Makowym ABC opublikowaliśmy znacznie więcej tekstów niż mieliśmy zamiar…

Zrobiliśmy to również z pasji oraz aby oddać coś Wam… coś co tutaj znaleźliśmy…

Zrobiliśmy to głównie ze względu na naszą rodzinę, która śledzi nasze perypetie w tym odległym kraju, leżącym nad przepięknym (i naszym ulubionym) Oceanem Indyjskim. Zrobiliśmy to również dla Was, drodzy czytelnicy, abyście mogli poznać przedsmak tego co może Was tutaj spotkać. Zrobiliśmy to również z pasji oraz aby oddać coś Wam… coś co tutaj znaleźliśmy – odrobinę egzotyki, pięknych i dzikich plenerów, a przede wszystkim niesamowitych widoków i gorących wód oceanu.

Przewodnik planujemy wydać wkrótce po powrocie – sukces całości będzie naturalnie zależał od tego jak szybko ogarnę publikowanie aplikacji za pomocą InDesigna. Prawdopodobnie, jeśli wyrazicie takie zapotrzebowanie, wydamy go również w iBookstore w postaci książki, najprawdopodobniej z mniejszą ilością zdjęć ze względu na inny format – wszystko wyjdzie, jak to zwykle bywa, w praniu.

Cena będzie według nas bardzo niska i prawdopodobnie w żaden sposób nie pokryje kosztów jego stworzenia…

Cena będzie według nas bardzo niska i prawdopodobnie w żaden sposób nie pokryje kosztów jego stworzenia, ale mamy nadzieję, że przypadnie Wam do gustu treść, zdjęcia lub wszystko na raz. Nie mam tutaj na myśli kosztów wyjazdu, ale samej ceny konta developerskiego, subskrypcji Creative Cloud oraz czasu włożonego w skład i pisanie.

Jeden z czytelników kilka tygodni temu zasugerował, abyśmy wydali wersję specjalną, która posiadałaby jakiś niewielki wyróżniający go dodatek, a całość kosztowała znacznie więcej – byłaby to dla Was szansa na docenienie nie tylko pracy włożonej w przewodnik, ale również wyrazić podziękowanie za Makowe ABC oraz inne projekty, których się podejmujemy, głównie z ramienia iMagazine i Retro Rocket Network. Rozważamy taką możliwość, ale mamy bardzo mieszane uczucia w tej kwestii.


Jeśli macie jakiekolwiek przemyślenia, pomysły lub porady na ten temat, to naturalnie zapraszamy do komentarzy.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.