Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

58 zdjęć rzekomej obudowy iPhone’a 5C →

· Wojtek Pietrusiewicz · 5 komentarzy

Nie lubię plastikowych telefonów. Wie o tym moja Żona, wiecie o tym Wy i prawdopodobnie wiedzą o tym również osoby, których nawet nie znam. Miałem kiedyś nawet plastikowego iPhone’a — model 3GS w kolorze białym. Bardzo miło go wspominam po przesiadce z iPhone’a 2G, głównie ze względu na prędkość oraz lepszy ekran. Niestety na obudowie z czasem pojawiały się mikropęknięcia, co w przypadku białego modelu nie wyglądało zbyt ciekawie. Jednocześnie był to telefon, który leżał w dłoni znacznie lepiej niż kolejne modele. Nie lubię plastiku, ale 5C zaczyna mi się coraz bardziej podobać. Wizualnie. Ciekawe jak wyglądałby w Ferrari Rosso Corsa.

U źródła znajdziecie pięćdziesiąt osiem (tak, 58) zdjęć rzekomo nowej obudowy.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

  • lagodek

    Dziwne bo nie ma otworów nam przyciski od pogłaśniania/przyciszania/wyciszania i wyłączania.

  • Stanisław Olszak

    To w końcu tańsza wersja – nie może mieć wszystkich funkcji pełnego modelu :P

  • Podejrzewam, że to bardzo wczesny prototyp. Taki poglądowy.

  • Piszcie co chcecie, ale obudowa prezentuje się naprawdę ładnie. Ciekawe w którym kolorze (o ile będą dostępne) będzie prezentował się najlepiej.

  • Po tych może wczesnych prototypach już widać metalowe wzmocnienia konstrukcji które pokazują że plastikowy nie znaczy gorszy, konstrukcyjnie ten prototyp jest znacznie lepiej wykonany od iPhone’a 3G którego osobiście widziałem wiele razy rozebranego.