Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Wyciekło zdjęcie obudowy iPada 3 ze złączem Lightning →

· Wojtek Pietrusiewicz · 4 komentarze

Wyciekło kolejne zdjęcie iPada 3 rev. B – ze złączem Lightning. Apple już zupełnie nad niczym nie panuje …

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

 • emigrant

  Wszystkie wycieki trzeba jak najbardziej poważnie traktować, rzadko już zdarzają się fake wycieki. Małe jest prawdopodobieństwo, że to fake. Szkoda, że tak się dzieje. Ciekawie gdzie leży problem. Pewnie chodzi o pieniądze, jakby Apple gdzie trzeba porządnie sypnęło zielonymi to nie byłoby żadnego wycieku. Nie wierzę, że za odpowiednie pieniądze nie da się chować produktów przed zaprezentowaniem ich oficjalnie światu.

 • dawidz

  IMHO Apple jest ofiarą własnego sukcesu, jego skali. Owszem, w USA da się utrzymać sekrety, ale w Chinach już chyba nie. Może więc trzeba się pogodzić z tym, że coraz mniej będzie niewiadomych?

 • cyberangel1975

  Aby to opanować trzeba by postawić strażnika przy każdej osobie w dziale produkcji. Wtedy jednak powstanie nowy problem, kto będzie pilnował strażników…
  Tego się nie da opanować. Apple jest ofiarą własnego sukcesu a powoli to samo dzieje się z produktami Samsunga (chociaż kto wie, może oni po prostu się wzorują :D )…

 • alekjed

  W USA dalej dobrze się pilnują, pracownicy szczycą się swoją dyskrecją. Ale nie ma jak tego zrobić w Chinach, szczególnie jeśli pracownik fabryki może dostać dodatkowe pieniądze za przeciek od blogów tech. Tam jest po prostu zbyt dużo ludzi i placówek, żeby tego upilnować. Na pewno jest to wielkie wyzwanie na najbliższą przyszłość.