Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Rendery plastikowego iPhone’a autorstwa Ciccarese Design

· Wojtek Pietrusiewicz · 17 komentarzy

Eric Slivka pisze o renderach wykonanych przez Ciccarese Design dla MacRumors:

Based on all of this recent information, we once again commissioned Ciccarese Design to produce some high-quality mockups intended to capture the lower-cost iPhone’s size, shape, and texture given that it will mark a departure from the nearly all metal and glass bodies of recent iPhone models.


Plastic iPhone render 01

Same rendery mnie nie przekonują, ale generalnie widać, że pomysł jest bardzo zbliżony do formy jaką obecnie prezentuje zarówno iPada mini jak i iPod touch, który w wersji (PRODUCT) RED jest prześliczny. Widziałem go na żywo kilkukrotnie i chętnie kupiłbym takiego, gdyby miał GPSa i moduł 3G1. Tak swoją drogą — może to właśnie „tani” iPhone takim się stanie, z dodatkową możliwością dzwonienia?

iPod touch 5G thin blue

Na G for Games pojawiły się rzekome ceny plastikowego iPhone’a, którego nazwy jeszcze nikt nie próbował przewidzieć. Vlad Andrici powołuje się na tweety Sonniego Dickensona i twierdzi, że będzie on kosztował od $349 za model 16 GB, poprzez $449 za 32–kę, aż do $549 za 64 GB. Kompletnie w to nie wierzę, ale przyznaję, że cena byłaby nadzwyczajnie atrakcyjna. Dwa dni temu napisałem, że spodziewam się ceny rozpoczynającej się za „iPhone plastic–fantastic [od] $449.”

Szkoda tylko, że plastik. Nie lubię tego materiału. Gdyby miał konstrukcję podobną do iPoda touch i takie samo SoC jak iPhone 5S to chętnie kupiłbym go sobie — naturalnie model biało–czerwony. Cóż, pozostaje nam czekać.

  1. To temat na osobny wpis.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.