Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Rendery iPhone’a 6 autorstwa Martina Hajka →

· Wojtek Pietrusiewicz · 9 komentarzy

Martin Hajek, odpowiedzialny między innymi za te rendery iPada mini w październiku 2012 roku, zaprezentował swoją wizję iPhone’a 6. Blisko 30 „zdjęć” znajdziecie u źródła.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

 • wykonanie? – jestem na tak!
  rozmiar ekranu względem reszty? – nie!

  Połączyc tylko tą obudowę z obecnym ekranem, mmm….

 • MDW2

  Ludzie, ktorzy uważają, że smartfony będą miały ekran dotykowy od lewej krawędzi urządzenia do prawej, nigdy nie używali nic z ekranem dotykowym. Lekko zagięte palce i fałdująca się skóra dłoni co chwilę generowałaby przypadkowe dotknięcia ekranu. Minimalna ramka MUSI być.

 • Patrząc na tech Apple w mini – nie musi. :-)

 • Te zaokrąglenia tyłu nie podoba mi się, zrobili takiego galaxy …

 • Tył wygląda strasznie plastikowo. Ten ekran od lewej do prawej krawędzi nieźle wygląda, choć mam podobne wątpliwości co @MDW2:disqus.

 • MDW2

  Mam na myśli smartfony, które często trzeba ściskać w jednej dłoni. Ja czasem nawet przy ramce iPhone4S coś tam dotknę.

 • Jeśli zrobią bez ramki to będziesz mógł dotykać ekranu bez obaw. Ogarną temat.

 • Wygląda jak iPad mini i iPod touch.

 • Wiadomo, nie czepiajcie się szczegółów. Ogólnie plecki zaczerpnięte z mini wyglądają świetnie, choć umiejscowienie loga typowe dla iPoda raczej niedopuszczalne, ale nie czepiajmy się szczegółów ;)

  Ekran do samych krawędzi lub jeszcze większe zminimalizowanie bocznego paska, minimalnie grubsza ramka, wydaje się świetnym ruchem gdyby Apple chciała zwiększyć ekran iPhone’a co przy zdrowych zmysłach tej firmy na pewno by mi się spodobało.

  Oficjalnie nowy design iPhone’a poznamy na 99,99% w 2014 więc jeszcze do tej pory zdążymy zapomnieć o wielu renderach i zdjęciach domniemanego iPhone 6.

  Swoją drogą, ciekaw jestem ile będą ciągnęli na obecnych zasadach takie nazewnictwo iPhone’a. iPhone 6, iPhone 7, iPhone 8 to już trochę dziwne się robi. iPhone X wygląda już sensowniej. Może będzie po prostu iPhone? Choć tutaj sprawa by mogła wprowadzić trochę zamieszania bo iPhone 5 to 6 generacja, 5S to już 7, a 6 który by np. był nazywany „iPhone” musiałby posiadać numerek 8.

  Poproszę iPhone’a 6, 8 generacji.
  WTF!? Myśli Pan z iSpotu ;)